zachmurzenie duże
12°
środa
Reklama
fot. yt
Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy!
03 sierpnia 2020 r. | 13:05
3

602 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Halina Majewska. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy!”

 1. Krzysztof pisze:

  Społeczeństwo ocenia wójta negatywnie jest ponownie najgorszym samorządowcem w Gminie Rędziny a 11 radnych udzieliło mu absolutorium !!! Wstydu nie mają .Poszli tam dla kasy ?
  REFERENDUM !!!
  REFERENDUM !!!
  REFERENDUM !!!

  13
 2. Paweł i Gaweł pisze:

  Znalazłem informację dla radnej z Konina była dyrektorka szkoły , która nie wie co to jest raport . Nie wie co to jest raport ale zagłosowała ” za ” udzieleniem wotum zaufania dla wójta. Raport to sprawozdanie inaczej pisemna relacja na temat aktywności podejmowanej przez konkretnego pracownika lub grupę zatrudnionych. czyli
  wójta , urząd gminy i jednostki mu podległe. Raport może dotyczyć również poziomu realizacji norm wyznaczonych na dany okres.
  Ważne, by był on czytelny, uporządkowany i żeby zawierał konkretne informacje. W przypadku dłuższych opracowań warto zamieścić spis treści. Dzięki temu możliwa będzie szybka analiza dokumentu.
  Raport to dokument przedstawiający informacje w zorganizowanym formacie dla określonej grupy odbiorców i celu. Chociaż streszczenia raportów mogą być dostarczane ustnie, pełne raporty prawie zawsze mają formę dokumentów pisemnych

  14
 3. Cwaniak z Kościelca pisze:

  Apel do radnej z Konina. Gdy będzie chodzić pani po wsi w celu niesienia pomocy potrzebującym bardzo proszę
  tłumaczyć ludziom w jaki sposób zamierza pani głosować w sprawie kolejnej podwyżki śmieci. Proszę w oczy mówić ludziom prawdę i w razie nie daj Boże głosowania przez panią za podniesieniem opłaty śmieciowej – bardzo uczciwie uzasadnić swoje stanowisko.
  Proszę również powtarzać ludziom te słowa które wypowiedziała pani w sprawie opłat za śmieci w dniu 28.07.2020 na sesji rady.

  11

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *