bezchmurnie
27°
27°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy!
14 lipca 2020 r. | 12:24
5

1171 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Anna Sadziak. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy!”

 1. Marzenka pisze:

  Kolejny raz wójt okazał się najgorszym !!! .
  REFERENDUM !!!
  REFERENDUM !!!
  REFERENDUM !!!

  14
 2. Lelum Polelum pisze:

  Paweł, !!!
  Gdzie jest to wyimaginowane “lepsze jutro puk puk” dla ludzi, którzy na nie postawili, wybierając Cię na wójta. No gdzie?!
  Udziel informacji, jak wywianowales swoje koleżanki premiami i nagrodami.
  Udziel informacji na temat finansów dla kancelarii prawnej, oraz Twoich doradców. Ile straciliśmy na nich pieniędzy.
  Nie lękaj się, stan w prawdzie.Nie bój się Pana Redaktora, bo działa w szeroko rozumianym interesie spolecznym!!!

  13
 3. Redziniak pisze:

  Co z tymi karami ,które nalożono na firmę od odbioru śmieci. Jaka to kwota i czy udało się ja uzyskać Swego czasu na ten temat rozdawano ulotki z pieczęcią UG, bez podpisu, daty i numeru. Jaka to firma , na którą nałożono kary. Czy to tylko kolejna ściema wójta, aby ciemny lud to kupił??????????!!!!!!!!!!!

  10
 4. Juwenalius pisze:

  “Panem et circenses.”
  Dlaczego w gminie nie ma rozrywek.???!!!
  Dlaczego nie ma święta ciżemki i makaronu???!!!
  Dlaczego nie ma zespołów muzycznych i Dody???!!!
  Gdzie podziały się środki na rozrywki???!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *