bezchmurnie
27°
26°
poniedziałek
Reklama
fot. yt
Oceń radnego: Wójt najgorszy
28 czerwca 2021 r. | 06:50
4

904 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Lidia Warwasińska. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

 

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.

 4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt najgorszy”

 1. Kibole Unii pisze:

  Nie ma lepszego od Pawła Militowskiego
  Nie ma lepszego od Pawła Militowskiego
  Dziękujemy! Dziękujemy! Dziękujemy!

  1
  14
 2. Wiola pisze:

  Ocena jak najbardziej prawidłowa
  nie było w naszej gminie takiego wójta ,który tak zadłużył naszą gminę a efektów zgłaszanych potrzeb nie widać.
  Na sesji absolutoryjnej oraz o wotum zaufania nie przedstawił raportu o stanie gminy , gdyż w raporcie nie ma nic ciekawego . W inwestycjach nie przedstawił nic poza podjazdem dla niepełnosprawnych który został ukończony w I kwartale 2021 r.

  14
  • Łydka Grubasa pisze:

   W normalnych warunkach, po opinii RIO mieszkańcy powinni pogonić wójta, radnych i tych, co są opisani w Wystąpieniu Izby. !!!
   Niestety , ludziom w tej gminie taki styl zarządzania gmina pasuje i nic się nie poradzi.
   Paweł nie martw się niczym, masz przed sobą jeszcze jedną kadencję.!!!!

   12
   1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *