słabe opady deszczu
piątek
Reklama
Oceń radnego: Wójt Militowski najgorszy!
02 grudnia 2019 r. | 14:41
6

689 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Lidia Warwasińska. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.6 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Militowski najgorszy!”

 1. Śwagier pisze:

  Ludzie miejta litość …mijanki mata dxoury w dtogach gminnych mata drogie śmieci mata dobre pensje w gminie mata piniondze gminne na drogi dla powiatu mata zabawy mata brak informacji na temat nieprzeprowadzenia audytu wewnętrznego w gminie mata wójt dobrom pensje ma ….no to czemu jest najgorszy?

  4
  1
 2. GZK pisze:

  Gdyby był najgorszy, to nie miałby takiej bizantyjskiej pensji.Ale to już “zasługa” państwa radnych.
  Pytanie czy państwo radni obniżyli juz obligatoryjnie pensje wojtowi a jeżeli nie to dlaczego????????????????????

 3. Życzliwy pisze:

  Nie rozumiem dlaczego najgorszy bardzo proszę o wyjaśnienie .najgorszy bo ?ile razy rozmawiam z Panem Wójtem zawsze wysoka kultura życzliwość zawsze wszystko załatwione miło i sprawnie .proszę o wyjaśnienie.

  2
  4
 4. Leon pisze:

  Wiarygodność tych sondaży jest taka sama jak rzetelność i bezstronność Wiadomości TVP.

  2
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *