bezchmurnie
26°
24°
piątek
Reklama
Oceń radnego: Wójt Militowski najgorszy!
27 lipca 2020 r. | 11:57
11

920 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Lidia Warwasińska. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.11 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Militowski najgorszy!”

 1. Kociewiak z Marianki pisze:

  Całą wieś aż huczy od tej sprawy bójki w urzędzie pracy na dole w holu.
  Wójt musi natychmiast to wszystko powyjaśniać, wyciągnąć wnioski dyscyplinarne i powiadomić mieszkańców gminy. Przecież to się w głowie nie mieści, co się wyrabia w tej gminie!!!!!!!!!!!!!!!
  Paweł ! Czy ty panujesz jeszcze nad tym wszystkim???????!!!!!!!

  11
  • Krzysztof pisze:

   Bójki odbyła się w holu w Urzędzie Gminy w Rędzinach Dwie panie pracownice y jednego pokoju na parterze budynku biły się o jego względy naszego rudego włodarza.

 2. Zeus pisze:

  Czas najwyższy rozpisac konkurs (Referendum) na gminnego Heraklesa vel Herkulesa (czytaj wójta) , żeby zaprowadził w gminie porządek.

 3. Obserwator pisze:

  A co ma wójt do bójki ?? Ludzie to tak jakby wójt miał reagować bo w szkole jakiś uczeń prztwalil innemu.

  • Głos z Osiedla pisze:

   Uważam , że pan wójt jest pracodawcą w urzędzie gminy. Jeśli nastąpiło rażące naruszenie Regulaminu Pracy lub Kodeksu Pracy , to pan wójt musi wdrożyć stosowne procedury.Powinien również wyjaśnić tę sprawę pod kątem zastosowania do tych osób art. 52 Kp!
   To pan wojt jest odpowiedzialny za przestrzeganie dyscypliny pracy w urzędzie i to na nim spoczywa obowiązek odpowiedniej reakcji w przypadku naruszenia zasad współżycia społecznego podległych mu pracowników. Niewątpliwie bójka w urzędzie jej pracownic jest rażącym naruszeniem przepisów prawa pracy!!!narusza dobre imię urzędu oraz zaufanie do samorządu terytorialnego!!!
   Czekamy niecierpliwie na reakcje pana wójta.

   • Obserwator pisze:

    Proszę się zdecydować w jakim urzędzie była ta bójka, bo z pierwszego komentarza nie wynika by było to w urzędzie gminy.

  • Paweł i Gaweł pisze:

   Jak to co wójt ma do bójki w Urzędzie Gminy w Rędzinach. Ma i to bardzo dużo przecież te panie biły się o jego względy. Romansował z nimi obydwiema w tym samym czasie.Jedna z nich nawet rozwiodła się z mężem w trakcie romansu z wójtem .Romansować zaczęli ze sobą już trakcie kampanii wyborczej w 2014 roku.Romans biurowy kwitł do czasu pojawienia się w Urzędzie Gminy czarnulki.
   Popełnił błąd umieszczając obie panie w jednym pokoju.Panie szybko zorientowały się ,że są zdradzane .
   Krótko mówiąc komedio dramat.

 4. Cwaniak z Koscielca pisze:

  Podać nazwiska tych kobiet.Od nowej kadencji nie ma żadnych rozrywek w gminie! To może wójt zorganizuje w gminie jakieś walki MMA.

 5. Mieszkaniec Osiedla pisze:

  Panie Redaktorze, prosimy o podanie nazwisk tych radnych którzy udzielili absolutorium oraz wotum zaufania wójtowi w dniu 28 lipca 2020 roku podczas sesji rady gminy.
  Radni zaufali wójtowi , udzielili absolutorium: a ten w dalszym ciągu:
  1. Nie buduje kanalizacji w całej gminie i przepompowni, mimo takiej obietnicy
  2. Nie robi nakładek na drogach gminnych, mimo takich obietnic
  3. Nie remontuje ulic Kościuszki i Cmentarnej w Rędzinach, (Powiat w dalszym ciągu czeka na ruch ze strony wójta).
  4. Ukrywa przed opinią publiczną wydatki na prawników, rożnego rodzaju doradców.
  5. Ukrywa przed opinią publiczną wydatki na nagrody oraz premie dla swoich koleżanek w gminie.
  6. Podejmuje inwestycje, które w SPOSÓB WĄTPLIWY służą mieszkańcom gminy np.budowa drogi na skraju lotniska w Mariance i Rudnikach (ul. Wodnica).

  Czas najwyższy zakończy tę farsę.!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *