pochmurnie
16°
14°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Szymon Wiśniewski najlepszy
24 kwietnia 2023 r. | 12:43
4

1094 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepszy okazał się Szymon Wiśniewski. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Szymon Wiśniewski najlepszy”

 1. Mieszkanka gminy pisze:

  Jak to jest możliwe.ze poddany i ślepo posłuszny we wszystkim wójtowi radny Szymon jest najlepszy a guru Szymona najgorszy????

  • mieszkaniec pisze:

   Zadaj pytanie – czy liczba głosów i wyniki zostały spreparowane, a jeśli tak to przez kogo i w jakim celu. Wyniki są zawsze takie same. Aaa .. pamietaj o powiedzeniu, że wyniki ustala ten, kto liczy głosy. Każdy kto skończył coś więcej niż zawodówkę powinien rozumieć, że jest statystycznie niemożliwym, że Paweł zawsze ma najmniej głosów.
   Poniżej pojawią się kłamliwe i bezczelne komentarze krzykaczy :

   1
   5
 2. mieszkaniec pisze:

  Bo obaj są najgłupsi i działają na szkodę wyborców ludzie jednego ocenili jako najlepszy, a drugi najgorszy.. Zobaczymy jak za rok będą skamleć zeby ich znowu wybrać. Nie mają żadnego honoru, sami powinni zrezygnować, bo są tylko dla naszych pieniążków. CO ZA GŁUPIA RADA ŻEBY PODWYŻSZYŁA PODATKI O 25% dla swoich wyborców. Mieszkańcy gmin Mstów, Kłomnice z nas się śmieją że mamy taką głupią radę, która działa na szkodę wyborców. Proszę porównajcie jakie zarobki mają inni wójtowie, sekretarze, skarbnicy sąsiednich gmin. Skarbnik w Redzinach i wójt zarabiają najwięcej w powiecie. Pytam za co? Dlatego nas łupią podatkami. MF podało o wzroście stawki podatku maksymalnie o 11,6%, w Rędzinach jest to 25%. 35zł za wywóz śmieci nie ma nigdzie, to jest haracz nałożony na nas przez zwariowaną radę i wójta. Oni nas gnębią podatkami i opłatami.

 3. Lutek pisze:

  brawo Paweł i Agnieszka.
  jak ludzie so ciemni, trzeba ich ukarać.
  dokręcajcie śrubę powoli ale skutecznie. na maxa.
  za głupotę trzeba płacić, bardzo słono płacić.
  podwyższajo podatki i śmieci a nie chco podać ile wydajo na nagrody i premie dla siebie. ciemny lud siedzi cicho i się cieszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *