bezchmurnie
10°
10°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Szymon Wiśniewski najlepszy
01 marca 2021 r. | 12:46
2

1538 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepszy okazał się Szymon Wiśniewski. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.



2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Szymon Wiśniewski najlepszy”

 1. Mieszkanka Gminy pisze:

  Będąc przewodniczącym Komisji Rewizyjnej w poprzedniej kadencji nie zrobił NIC aby kontrolować rozrzutność wójta w wydawania pieniążków pochodzący z podatków i opłat od mieszkańców.
  Teraz finanse publiczne wójt nazywa tajemnicą przedsiębiorstwa
  Śmiechu warte !!!

  13
  1
 2. Rędziniak pisze:

  Taczka!!!
  Taczka!!!
  Taczka!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *