zachmurzenie duże
21°
21°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Szymon Wiśniewski najlepszy
01 marca 2021 r. | 12:46
2

1538 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepszy okazał się Szymon Wiśniewski. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Szymon Wiśniewski najlepszy”

 1. Mieszkanka Gminy pisze:

  Będąc przewodniczącym Komisji Rewizyjnej w poprzedniej kadencji nie zrobił NIC aby kontrolować rozrzutność wójta w wydawania pieniążków pochodzący z podatków i opłat od mieszkańców.
  Teraz finanse publiczne wójt nazywa tajemnicą przedsiębiorstwa
  Śmiechu warte !!!

  13
  1
 2. Rędziniak pisze:

  Taczka!!!
  Taczka!!!
  Taczka!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *