bezchmurnie
10°
10°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Sabina Pożarlik najlepsza
20 marca 2023 r. | 04:48
2

1024 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Sabina Pożarlik. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Sabina Pożarlik najlepsza”

  1. mieszkaniec pisze:

    Znowu Militowski najgorszy już nie mogę tego czytać, jak jemu jest nie wstyd? Powinien odejść jak najprędzej. Tak się chełpi, ze ma poparcie, a tu najlepiej widać,, że jest zerem dla wyborców. Tu mieszkańcy głosują z całą prawdą, bo sie go nie boją. Ubolewa, że nie może ich zdominować za napisaną prawdę, jak to robi z radnymi, z urzędnikami. Ich przychylność kupuje za nasze pieniądze dlatego nasza gmina jest najdroższa w powiecie dla płacących podatki i opłaty za wywóz śmieci. Radni i Militowski powinni się wstydzić za takie łupienie mieszkańców, oni tak nam dziękują za wybór nieodpowiedzialnych na ten urząd. Dlatego wyborcy puknijcie sie w głowę i zaczernijcie rozumu przed postawieniem znaku x przy takich nazwiskach sprzedawczykach.

    8
    1
  2. Mieszkanka gminy pisze:

    Zawsze jednogłośnie “za ” tym wszystkim co chce wójt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *