bezchmurnie
15°
12°
środa
Reklama
Oceń radnego: Sabina Pożarlik najlepsza
20 lutego 2023 r. | 11:25
4

1725 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Sabina Pożarlik. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Sabina Pożarlik najlepsza”

 1. Osiedlok pisze:

  chyba w lepieniu pierogów haha żenada

 2. mieszkankiec Kościelca pisze:

  Nawet tego nie potrafi, tylko rozdawać miód żeby na nią głosowali. Nikt jej nie chciał wyszła za wdowca, który haruje na pasiece, a ona śmietankę spija. Jeszcze się pcha po pieniążki do gminy. Jak mogła się zgodzić na przewodniczącą komisji finansów publicznych, jak ona ma wykształcenie podstawowe, a co najwyżej zawodówkę. Nie powinna nawet być bibliotekarką, bo nie spełniała wymogów z wykształceniem, ale wójt Fuchs był też z PSL i ją chronił. Mogła być co najwyżej sprzątaczką. Pierwsza poleciała z kwiatami do Militowskiego żeby mu gratulować wygranej. Wstyd i żenada, ale takimi można swobodnie manipulować. Dlatego wyborcy zwróćcie uwagę na kogo oddajecie swój cenny głos nie za słoik miodu, ale na mądrą i wykształconą osobę, która się zna na ustawach samorządowych.

 3. Jolanta pisze:

  Nie kłamcie. Paweł dostał od pana Starosty posążek, tabliczkę z podziękowaniami w etui oraz piękne kwiaty 💐. Na gali prezentował się okazale , jako przystojny wójt, godnie reprezentujący gminę.

  2
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *