zachmurzenie duże
piątek
Reklama
Oceń radnego: Sabina Pożarlik najlepsza
09 stycznia 2023 r. | 12:11
5

845 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Sabina Pożarlik. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Sabina Pożarlik najlepsza”

 1. mieszkanka pisze:

  Nie chodzi o tą radną, ale o Militowskiego ciągle jest najgorszy z najgorszych, a my wyborcy głosujemy przeciw niemu i dalej nic nie robimy. Musimy w końcu zacząć działać, bo przez jego rządzenie i okradanie nas z naszych podatków padniemy finansowo. Wyobraźcie sobie, że w Bielsku Białej wywóz śmieci kosztuje 26zł od osoby radni chcą podnieść stawkę o 2 złote to organizują konsultacje społeczne, czy mieszkańców będzie na to stać żeby więcej płacić. W Rędzinach stawki 29 zł zostały podwyższone do 35 zł nikt nas nie pytał czy bedzie nas stać płacić. Pytam radnych kogo oni reprezentują, kto na nich głosował?

  22
  1
  • emerytka52 pisze:

   Trzeba sie było uczyć a nie wykłócać się o 2 złote. Jak kupujesz wóde albo faje, nowy telewizor czy abonament na seriale albo piętnastą parę butów to też sobie żałujesz tych kilku złotych, czy na te “artykuły pierwszej potrzeby” pieniążki zawsze są ? A śmieci bys najchętniej do lasu wyrzuciła albo za płot do sąsiada ?

   1
   15
   • hałabała pisze:

    EMERYTKA52 – GŁUPIAŚ JAK GOMOFILC. ŁOSIEDLOKI NIE MOGĄ WIECZNIE ZYĆ NA CUDZY KOSZT. ŁONCZNIE STYM ZE SMIECI Z DZIAŁEK KARZE SIĘ WYRZUCAĆ ŁOSIEDLOKOM DO POJEMNIKOW BLOKOWYCH.CIONGLE JAKIES DOPŁATY DO KOTŁOWNI. KONIEC Z TYM RAS NA ZAWSZE.

    12
    1
 2. podchmielonywikary pisze:

  Jeśli nie chodzi o tą radną to dlaczego ona głosuje tak jak chce Militowski. ?
  To radzie gminy wojewoda unieważnia uchwały gnioty. Starsza pani dałby już sobie spokój z samorządem. Ale widocznie chodzi tylko o kase !!!

  21
  • halinazmiesnego pisze:

   Raczej chodzi o dobro partii, którą ta pani reprezentuje. Ta partyja to Polskie Stronnictwo Ludowe, które zarzuciło swoje sieci na gminę i mebluje się powolutku jak na swoim. Gonić partyjniaków precz od stanowisk samorządowych.

   13

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *