zachmurzenie umiarkowane
17°
17°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Sabina Pożarlik najlepsza
21 marca 2022 r. | 12:15
3

1052 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Sabina Pożarlik. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Sabina Pożarlik najlepsza”

 1. mieszkaniec pisze:

  Kurcze pieczone a kiedy drogi będą naprawione po zimie? 20 stopni jutro a DZIURY w naszej gminie są wielkości braków intelektualnych pewnej osoby, której z nazwiska wymieniać tutaj nie wypada. Pani Małgorzato K. kiedy drogi będą naprawione ??? Czy radni się tym interesują?

  11
 2. Mieszkaniec Osiedla pisze:

  Najpierw stadion dla kopaczy na Lipówce, , potem remont sadzawki i budowa bawidełek w Rudnikach. Następnie budowa szkoły w Koninie za 16 baniek. Drogi muszą zaczekać. Kanalizacja w Koninie i na Kościuszki też!
  Jakigo żeśta se wybrali wójta takigo mocie.

  10
 3. mieszkanka gminy pisze:

  Pani Pożarlik – czy ZGKiM w Rędzinach otrzymuje pieniądze na zakup opału do kotłowni osiedlowej, od jak dawna?
  Jakie to są kwoty? czy na osiedlu funkcjonują w dalszym ciągu mieszkania socjalne lub komunalne?
  ile wynosi średnio czynsz w blokach osiedlowych? czy inne domostwa , spoza osiedla są podłączone do kotłowni osiedlowej ? jakie opłaty ci mieszkańcy ponoszą z tego tytułu ?
  wyjaśnijmy to raz na zawsze, żeby nie było niedomówień.

  5
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *