słabe opady deszczu
20°
18°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Sabina Pożarlik najlepsza
11 października 2021 r. | 12:33
2

530 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Sabina Pożarlik. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Sabina Pożarlik najlepsza”

 1. Koniniok pisze:

  Ludzie, nie róbta se jaj, są jeszcze jakieś granice przyzwoitości i umiar !!!
  W tej gminie mamy do czynienia z równią pochyłą !!!!
  🤣🤣🤣😁😁😁

  10
  1
 2. Kukła pisze:

  Jakie kwalifikacje zawodowe oraz doświadczenie życiowe posiada ta pani aby piastować funkcję Szefowej Komisji Finansów?
  Czy to prawda , że jest czynnym politykiem PSL?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *