zachmurzenie duże
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Sabina Pożarlik najlepsza
17 października 2023 r. | 12:26
8

986 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Sabina Pożarlik. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.8 odpowiedzi na “Oceń radnego: Sabina Pożarlik najlepsza”

 1. Osiedlok pisze:

  Chyba w sraniu !!@

  12
  2
 2. Mieszkaniec gminy pisze:

  najlepsza chyba tylko dla wójta gminy zawsze głosuje ZA tym co chce wójt gminy. Ta pani na niczym się nie zna posiada wykształcenie zawodowe w kierunku malarz. Militowski lubi takich tłumoków którzy na niczym się nie znają. .

  13
  2
  • Polityczka pisze:

   Proszę uważać, bo ta pani jest z partii politycznej od tygryska. Ten jeszcze nie objął rządów , a już zapowiada bojkot w sprawie ustawy aborcyjnej. Zawsze ostrzegałam, aby uważać na chłopków.

   12
   2
 3. Pomylona kwiaciarka pisze:

  Skoro ta radna jest malarzem to dlaczego nie wystawia swoich prac w GOK-u?

  12
  1
 4. Mieszkanka że Srocka pisze:

  pani Sabinka to moja krajanka że Srocka i zna się bardzo dobrze na s…..niu.

  10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *