zachmurzenie duże
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Sabina Pożarlik najlepsza
10 lipca 2023 r. | 11:07
9

1165 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Sabina Pożarlik. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.9 odpowiedzi na “Oceń radnego: Sabina Pożarlik najlepsza”

 1. Mieszkanka pisze:

  Najlepsza w wypełnianiu poleceń wójta ta radna zapomniala że powinna reprezentować mieszkańców gminy.. .Zawsze głosowaniu za tym co chce wójt przeciwko mieszkańcom

  10
  • mieszkaniec pisze:

   Przecież ta kobieta ma wykształcenie podstawowe, a co najwyżej zawodowe to co ona rozumie? taki cwaniak Militowski robi ją w czamuł, bo się na niczym nie zna. Pozwolił ja nawet wybrać na przewodniczącą komisji finansów publicznych, bo skoro się nie zna to lepiej dla wójta i skarbniczki, która zarabia prawie 270tys zł rocznie. Ona ma już 72 lata, ale roznosiła wyborcom miód z pasieki po to, żeby na nią głosowali. Ludzie opamiętajcie się kogo wybieracie, co taka radna może skoro sama nic nie umie i bez wykształcenia, nie dajcie się przekupić. Zastanówcie się kto was reprezentuje i jak potrafi zadbać o wasze prawo. Myślę, że tej pani za rok podziękują i z ulgą odetchną, jak będą mądrzy.

   8
   1
 2. Mieszkaniec Osiedla pisze:

  PUK PUK !
  Nie rozumiem oburzenia. przecież sama się nie wybrała na radną!!!
  Funkcjonuje już tak kilkanaście lat!!!.
  PUK PUK !

  • Wiesława z Redzin pisze:

   jak można zostawić przewodniczącym nie mając żadnego wykształcenia ?
   czynie zostało złamane tu prawo?

   5
   1
 3. K.K pisze:

  najlepsza ? haha chyba w sraniu
  nie mile babsko i jeszcze tłumok

  5
  1
 4. mieszkaniec gminy pisze:

  ta pani to była bibliotekarka
  po podstawówce z przyuczeniem budowlanym o kierunku malarz

  6
  2
  • halinazmiensnego pisze:

   Jednakże zdanie rozpoczyna wielką literą i kończy kropką, a nie jak ty, głąbie po gastronomiku, ekonomiku, czy innym kursie dla jełopów.

   2
   4
  • Pokój na godziny pisze:

   Szefowa Komisji Finansów z wyksztalceniem podstawowym i ukończonym (chyba) kursie malarza pokojowego trzęsie finansami gminy ?
   Narodzie rędziński ochłoń !
   Zrób natychmiast porządek w gminie !

  • koninlok pisze:

   znaczy się maluje obrazy czy pomieszczenia ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *