zachmurzenie umiarkowane
26°
25°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Sabina Pożarlik najlepsza
12 czerwca 2023 r. | 11:50
9

888 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Sabina Pożarlik. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.9 odpowiedzi na “Oceń radnego: Sabina Pożarlik najlepsza”

 1. Tusk pisze:

  haha najlepsza w plotkach albo bierkach
  nie mile babsko

  11
 2. Mieszkaniec pisze:

  militowski chce zamknąć gzk , viekawe czym będziecie jeździć 🙂 i to nie jest kłamstwo !!!

  10
 3. Mieszkaniec Osiedla pisze:

  WÓJT PAWEŁ WIELKI, NICZYM KRÓL KAZIEMIERZ WIELKI !!!
  ZASTAŁ GMINĘ DREWANIANA – UCZYNIŁ MUROWANA !!!
  Wójcie kochany – kontynuować porządki w GZK. Nie możemy ciągle dopłacać do wiecznie roszczeniowych utytych kierowczyków. Przewozy są od wielu lat nieopłacalne. Każdy ma na podwórku po 2 samochody.
  Gdyby ewentualnie pojawił się problem, można zawsze skorzystać z usług Pana Przedsiębiorcy Pogrzebowego z Marianki , który zajmuje się również przewozami osób żywych .

  7
  4
  • Stasiu pisze:

   Nieuku z osiedla !
   Jakbyś miał trochę wiedzy to wiedziałbyś, że publiczna komunikacja nie przynosi zysków na całym świecie i każdy włodarz wsi lub miasta musi do niej dopłacać. Najpierw się doinformuj, a dopiero później komentuj na forum bo tym komentarzem jedynie się ośmieszyłeś i pokazałeś jaki jesteś płytki.

   1
   2
  • Mieszkanka gminy pisze:

   zapewne masz na myśli ulice Wodnica Rudnikach brakuje jedynie trzech hoteli na wzór Pyrzowickich hoteli z jakuzxy i już nie będzie musiał jeździć z kochankami tak daleko będzie miał na miejscu

 4. Papa smerf pisze:

  pajacu i slugusie rudego będzie to zgłoszone do odpowiednich instytucji czy wójt nie działał świadomie na nie korzyść zakładu gzk , na niegospodarność w zakładzie, za brak zaangażowania przy serwisach i gwarancji pojazdow man

  1
  5
  • Mieszkaniec Osiedla pisze:

   nie “papa smerf” , tylko utyty, wiecznie roszczeniowy kierowczyk. !
   To prawda, jest niegospodarnością doprowadzenie do darmowych przejazdów dla rodzinki kierowczyków, gdy osoby niepełnosprawne (nawet te z I grupą inwalidztwa) muszą płacić za bilety !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *