bezchmurnie
27°
27°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Piotr Kurowski najlepszy!
29 września 2020 r. | 12:24
4

1039 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepszy okazał się Piotr Kurowski. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.


Aktualizacja z g. 17:57

Głosowanie wygrała Agnieszka Bajor z notą 3.54, a jak nie jak wcześniej napisałem Piotr Kurowski z notą 3.48. Jest to oczywiście błąd po mojej stronie.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Piotr Kurowski najlepszy!”

 1. Diabeł pisze:

  Dejta spokój ludzie. !!!!!!
  Niby w czym ten radny jest najlepszy
  . Jak głosował w sprawie podwyżki za śmieci!!!!!!!!!!!

  14
  1
  • mieszkaniec pisze:

   Tak głosował jak kazał Militowski ile mu kasy naładował do kieszeni za kawałek pola pod drogę, którą zrobili zającom w polu!!!!!!!!!! Po prostu jest kupiony przez wójta, a latał po ludziach w Mariance żeby na niego głosowali, że będzie walczył o dobro dla wyborców, a on zawalczył o swoje dobro i pieniążki. Na pewno drugi raz wyborcy nie dadzą się oszukać!!!!!!!! Takich należy napiętnować cwaniaków i oszustów.

   13
 2. Koniniok pisze:

  Taczka!!!!!!!!!!!
  Taczka!!!!!!!!!!!
  Taczka!!!!!!!!!!!

  • Walenty pisze:

   Pani Radna Bajor też była za podwyżką opłat za śmieci ? Brawo!!!
   Brawo radni brawo!!!. Niech lud ma nauczkę, kogo ma wybierać na swoich przedstawicieli. !!!
   Jeszcze pasowałoby pomajstrować przy podatkach !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *