bezchmurnie
21°
19°
sobota
Reklama
fot. UG Rędziny
Oceń radnego: Paweł Militowski najgorszy. Była “próba” ingerencji w głosowanie!
02 kwietnia 2024 r. | 10:42
44

668 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Lidia Warwasińska. Najgorszy była Wójt Paweł Militowski. Co jest bardzo dziwne, w minionym tygodniu system wykrył dużo prób oszustwa (aż 73 oszukane głosy w głosowaniu) w postaci "fraudów" na jednego z ocenianych uczestników tej zabawy.

Przypominam. To jest tylko zabawa.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.44 odpowiedzi na “Oceń radnego: Paweł Militowski najgorszy. Była “próba” ingerencji w głosowanie!”

 1. Halina z Konina pisze:

  pieknie a czy moze mi ktos wyjaśnić że kandydat na radnego Michał Dzwonnik jest już członkiem RADY NADZORCZEJ SPOLKI SKARBU PANSTWA? Hutmar spolka akcyjna!!! CZY TO PRAWDA???? Tu znalazlam informacje: https://rfgsa.pl/spolki-zalezne/hutmar-s-a

  12
  4
  • mieszkaniec rędziński pisze:

   Ale zaskoczenie że taki młody i już się uwikłał Dzwonnik w układy partyjne. to pewnie nie jest jedyna rada nadzorcza państwowa gdzie zasiada

   13
   3
  • Władysław pisze:

   Przytula 10 tysięcy miesięcznie albo i więcej. A my musimy pracować za trzyy czy cztery tysiące bo nie należymy do partyji co jest w rządzie do PSLu. A co mają powiedzieć emeryci gdy dostają 1500 miesięcznie? zawiodłem się

   11
   4
  • Jestem z Osiedla pisze:

   Dajcie spokoj chłopakowi. “Kasa misiu kasa”. Chce sobie wybudować dom to i musi mieć kilka źródeł dochodu. Co z tego że z naszych kieszeni. Jakbym była w PSLu jak on to tez bym brała! A kto mi zabroni?

   7
   4
  • endriu17 pisze:

   Ta spółka jest nierentowna i dawno powinna być zlikwidowana bo służy tyko utrzymywaniu partyjniaków z naszych pieniędzy.

   8
   2
  • Marian I pisze:

   Hahahahaha Michał Dzwonnik w radzie nadzorczej spółki państwowej. WSTYD. Murem za partią!

   7
   3
 2. Jamroży nieprzełoży pisze:

  CHYBA WAS COŚ PIZGŁO W GŁOWĘ NA PEWNO NIE ZASIADA MICHAŁ DZWONNIK W ŻADNEJ SPÓŁCE SKARBU PAŃSTWA TO UCZCIWY CZLOWIEK!!!!!!!!!

  1
  13
 3. Zbigniew W pisze:

  Mówię stanowcze „NIE” partyjnym układom w naszej gminie! Precz od polityki.

  12
  2
  • Barbara pisze:

   Militowski w 2010 startował do Rady Gminy Rędziny z. SLD LEWICY z komitetu Kaźmierskiego!!!! Z jakich komitetów startują w obecnych wyborach samorządowych Kaźmierski. i Militowski ????

 4. Koscielec za militowskim pisze:

  Czyli jak Militowski wygrywa ranking to jest próba ingerencji a jak jest ostatni to wszystko w porządku? mało obiektywizmu widzę w tej sytuacji

  5
  11
  • Iwonka pisze:

   Jakim trzeba być czubem aby fałszować ranking internetowy =. forma zabawy . Od razu rzucało się w oczy. fałszerstwo.
   Na militowskiego ponoć zagłosowało dwa razy więcej ” osób = duchów”

   11
   1
   • Adrian pisze:

    U Gonsiorskiego w nie sponsorowanym rankingu Militowski musi być nisko ale gdyby kaski podsypał to już nie byłoby problemu z dobrym miejscem ? Napisało by się ranking sponsorowany i byłoby git 😁. Precz z nieprofesjonalnym portalem Gonsiorskiego.

    8
    9
   • REALISTA pisze:

    Czubem to trzeba być żeby uwierzyć że ten ranking da się sfałszować jak nie wierzysz to sama spróbuj 😁 w artykule jest napisane że się tylko raz da zagłosować. Właśnie ten portal wpływa głównie na ludzi którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem ba nawet nie chce im się samym spróbować.

    4
    9
    • mieszkaniec z Rędzin pisze:

     Widzisz menelu spod żabki, instaluję vpn i głosuję ile tylko razy chcę. Mogę dowolnie ukształtować ten ranking, jak tylko będę chciał. Ale żeby to zrozumieć trzeba mieć IQ wyższe niż przeciętnego pingpongisty.

     2
     8
     • Olaf pisze:

      No to zrób tak i pokaż że się da . Za chwilę zrozumiesz że byłeś w błędzie a później poczytaj lekturę dlaczego ten Twój VPN nie działa.

     • mieszkaniec z Rędzinn pisze:

      Olafek, przygłupie spod monopolki. Już niejedno głosowanie tak ustawiłem. Na wielu stronach dziennikała. Ja wiem, że proste sprawy techniczne przerastają twoje ograniczone zdolności intelektualne, ale nie musisz się tym chwalić na lewo i prawo.

 5. mieszkaniec z Rędzin pisze:

  Całą gmina murem za Panem Militowskim! Walić pingpongistę i jego nędzne głosowania!

  8
  9
  • mieszkaniec z Rędzin pisze:

   Militowski to najgorszy z najgorszych kandydatów na stanowisko WÓJTA GMINY RĘDZINY!!! Stanowcze NIE dla Militowskiego i jego kandydatów na radnych !!! Militowski to człowiek bez honoru mieszkańcy gminy Rędziny plują mu w twarz a on mówi że deszcz pada.!!! Militowski mami mieszkańców gminy Rędziny wizualizacjami przygotowanymi za nasze pieniążki łącznie z ostatnim kurierem rędzińskim !!!! Militowski jaki jest stan zadłużenia gminy w 2023 r. gmina była zadłuzona ponad 20 milionów złotych.!!! Militowski podaj dokładną kwotę ile zarobiłeś jako wójt gminy. _ wynagrodzenia. – nagrody. – premie. .- delegacje i szkolenia z urzędniczka do atrakcyjnych miast w kraju i poza jego granicami.!!!! Proszę podać całą kwotę pobranych kwot z podatków i opłat od mieszkańców gminy

   10
   3
   • mieszkaniec z Rędzin pisze:

    Jakiś alkoholik się pode mnie podszywa. Tamten komentarz, w którym tyle szczekał i ujadał nie był pisany przeze mnie.

    MUREM ZA PANEM MILITOWSKIM.

    4
    6
 6. Karolina pisze:

  Boże ludzie, co to za mowa nienawiści?! Jak ktoś ciężko pracuje na kilku etatach na swój kawałek chleba to według mnie jest to chwalebne. Jak potrafi zadbać o budżet domowy to i zadba o budżet pieniędzy publicznych. Najwiekszym paradoksem i absurdem jest to, że najwiecej do powiedzenia na ten temat mają ludzie, ktorzy zaniedbują swój budzet domowy, pobierają zasiłki albo wykupują wakacje zagranicą zamiast nadpłacać kredyt, jest to jednym słowem żenujące. Trochę Boga w sercu i wyrozumiałości. Ten post nie dotyczy Michała Dzwonnika, więc przejdę do meritum. Jeżeli chodzi o obecnie panującego wójta, to jest żenujące jak swój natłok prac i tych pożal się Boże wizualizacji wkłada w ostatni miesiąc sterowania urzędem. Ten człowiek nie powinien piastować już tak odpowiedzialnej funkcji. On jak i jego całe środowisko, również z “Bezpartyjnych”(to też mnie bardzo bawi), są ludźmi przesiąkniętymi nienawiścią do szpiku kości! To są mali zakompleksieni ludzie, którzy nie powinni dbać o sprawy publiczne. Wójt Militowski zapowiadał się dobrze, ale entuzjazm jego osoby przez jego samego został zgaszony, niczym papieros.Nie powinien być drugiej kadencji i mam nadzieję, że mieszkańcy naszej gminy nie dadzą się zmanipulować i uwierzyć w te jego obietnice pisane kijem na wodzie. Przykład: Miał zrobić boisko dla drużyny GKS Unia Rędziny i nie tylko, bo byłby to kompleks otwarty dla wszystkich. 10 lat zaufania, pieniądze na wizualizacje wyrzucone w błoto, a co do boiska, w tym czasie udało się zrobić 1.5 metrowy płot i nic więcej… To tutaj nie trzeba nic więcej dodawać prawda sama się obroni!

  13
  5
  • Józef Oleksy pisze:

   Serio myślisz że w państwowej spółce pracują ludzie ciężko i uczciwie? No niestety ale nie, to jest partyjna fuszka. A jeśli brakuje Ci dowodów i wypierasz to, że to nie jest partyjna fuszka, zadaj sobie pytanie, a kiedy zaczał tam prace? O jojoj, akurat jak partia doszła do władzy! Cóż za konincydencja. A wiesz kto dostaje takie intratne pozycje? Ten co ma w głowie partyjny program a nie dobro mieszkańców.

 7. Osama pisze:

  Ten portal nie służy informacji on służy dezinformacji i temu żeby szkalować Milikowskiego nieważne jaka prawda. Autor portalu pewnie uważa ludzi za idiotów którymi się da łatwo manipulować.

  6
  8
  • Detektyw pisze:

   Chyba chodzi o to, że na tym portalu często mamy artykuły sponsorowane Pana Jarugi. Jak sama nazwa wskazuje, że artykuły są sponsorowane prowadzący portal pobiera kasę więc w interesie jego jest aby Jaruga wygrał bo będzie miał kolejne źródło dochodów w postaci nowego i kolejnego klienta. A o to pewnie chodzi ? Czyli jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o poeniądze.

   8
   1
 8. REALISTA pisze:

  Wygrał ranking i najgorszy. Już ic nie rozumiem ,!?

  2
  6
 9. Mieszkanka pisze:

  Panie Gąsiorski ja wraz z rodziną oddaliśmy głosy na pana Militowskiego i ocenę 5
  Czyli nazywa nas pan w prost oszustami tak czy nie?!
  Proszę zabrać głos .

  6
  7
  • Iwonka pisze:

   Ilu członków rodziny 80 czy 90 osób????

   6
   3
   • Adonis pisze:

    A czyli nikt oprócz tej Pani i jej 3 może 4 osobowej rodziny już nie może głosować ? No to fajny ten portal skoro ma jakieś limity dobrych ocenę na konkretnego kandydata . Hahaha

    3
    2
  • Damian pisze:

   Jeżeli taki jest pani tok myślenia, to trzeba wrócić do podstawówki, bo czytanie ze zrozumieniem nie tyle, że szwankuje, co jest żadne. Najbardziej przerażające jest to, że niektórzy ledwo co potrafią czytać i pisać, a posiadają prawa wyborcze….

   6
   1
 10. mieszkaniec Rędzin pisze:

  Co do Dzwonnika to on dom ma już wybudowany w Redzinach na ul. Mstowskiej ciekawy jestem skąd w wieku 28 lat wział pieniądze na budowę. Niech się chłopoczyna wytłumaczy oszust i cwaniak. W tak młodm wieku w radzie nadzorczej? przez zachłanność PSL-u nigdy nie głosujcie na Dzwonników, oni nie znają swoich sąsiadów nie mówią im dzień dobry. Tylko cwaniaki wszędzie się opisują i fałszują jak oni pomagają. Obłuda, fałsz ,zakłamanie.

  9
  1
 11. mieszkaniec Rędzin pisze:

  Czy to piszą Dzwonniki?

 12. mieszkaniec Rędzin pisze:

  Kochani Wyborcy!
  Uważajcie na Dzwonników przecież ten Michał Dzwonnik jest też od 3 stycznia członkiem rady nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej Północ i jeszcze dodatkowo w Hutmarze. Ależ się chłoptaś ustawił przecież jego partia teraz rządzi, w takim razie nigdy nie należy głosować na PSL Inni bardziej wykształceni i bardziej przygotowani merytorcznie nie mają szans na takie lukratywne stołki. !!! Czy im jeszcze mało ciągle chcą brać pieniądze podatników. To jest po tatusiu przecież w tej samej spółdzielni kiedyś w radzie nadzorczej był Stanisław Dzwonnik. Oni chęć brania szczodrze i za darmo mają we krwi i przekazane w genach.

  10
  2
 13. Adonis pisze:

  Ale Dzwonnik napisał że zrzeknie się diety. Ciemny lud wszystko kupi.

  • Janusz pisze:

   To nie TEN! Ten Jeden zrzeka się diety a wyglada na to że ten drugi siedzi w spółce państwowej i startuje do powiatu

   10
 14. Ola pisze:

  Nikt nie stoi murem za Militowskim, to jest jakaś obłuda! Militowski czas pożegnać się z tronem raz na zawsze, mam jeszcze szczerą nadzieję że tam prokurator wpadnie i to waszą klikę rozgoni na cztery wiatry!

  10
  6
 15. Krystian pisze:

  Militowski WON!!!

  10
  6
 16. Waclaw pisze:

  Obiektywnie rzecz biorąc, nie dziwię się, że ludzie mają dość obecnego wójta. Był już dwie kadencję, zbyt wiele dobrego nie zrobił dla nas mieszkańców, Dba o swoje interesy, a teraz w kampanii wyborczej pokazuje znowu jakie to on ma piękne plany. Ja na niego na pewno nie zagłosuje, warto dać szansę komuś innemu.

  13
  3
 17. borat pisze:

  Przecież to gołym okiem widać, że Jaruga wygra te wybory. Jaruge to ludzie szanują, a Militowskiego mają w dupie, można to było zobaczyć na spotkaniach kandydata na wójta do Militowskiego przychodzili ludzie wyłącznie z nim spowinowaceni, albo z komitetu albo bezpartyjni, normalni mieszkańcy nie chcą go już słuchać nawet i tych prelekcji. Jedyny mądry wybór to Adam Jaruga!

  2
  9
  • Ryncarz P pisze:

   jak do militowskiego przychodzil malo kto to jak wyjaśnić fakt że u jarugi było średnio dwa razy mniej ludzi na spotkaniach. zdjecia mowia same za siebie. prosze nie klamac.

   9
   1
   • grazia pisze:

    Byłam na spotkaniu wójta Militowskiego w Rudnikach. Obecni byli przedstawiciele Bezpartyjnych, Lewicy, PiS oraz Wspólnoty Samorządowej.

   • buniaagunia pisze:

    Tylko u Militowskiego zdjęcia byly tak wykadrowane, żeby było widać tylko dwa rzędy i sprawiało to wrażenie pełnej sali

    12
    2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *