bezchmurnie
15°
12°
środa
Reklama
fot. yt
Oceń radnego: Militowski najgorszy
19 kwietnia 2021 r. | 12:21
3

1619 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Lidia Warwasińska. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Militowski najgorszy”

 1. Mieszkaniec gminy pisze:

  PUK !!! PUK !!! PUK !!!
  Najgorszy Najgorszy z Najgorszych wójt w dziejach Gminy Rędziny .
  Złośliwy nieudacznik nie znający się na przepisach prawa potrafiący jedynie zadłużać naszą gminę.
  PUK !!! PUK !!! PUK !!!

 2. Wróżbita Maciej? pisze:

  Syn alkoholika na wózku żebrzącego pod Jasną Górą !
  Syn gminnego alkoholika !
  Żona pierdlarza mafijnego !
  Głupio cwany wózkarz!
  Ludzie! czego jeszcze nie rozumiecie?

  15
  1
 3. Kibic Lotnika Pany pisze:

  Zawsze i wszedzie Pawełek królować będzie
  Zawsze i wszędzie Pawełek królować będzie
  Lotnik Pany

  1
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *