bezchmurnie
piątek
Reklama
fot. yt
Oceń radnego: Militowski najgorszy
15 marca 2021 r. | 12:25
6

1606 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepszy okazał się Szymon Wiśniewski. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.6 odpowiedzi na “Oceń radnego: Militowski najgorszy”

 1. wdzienczny za prace pisze:

  dejta jusz tymu chopokowi spokuj dejta spokuj

  6
  21
 2. Mieszkanka z Osiedla pisze:

  PUK !!! PUK !!! PUK !!!
  Najgorszy z najgorszych wójt w dziejach naszej gminy.

  Po za zadłużaniem gminy i obiecywaniem przysłowiowych gruszek na wierzbie NIC nie potrafi .
  Protokół Regionalnej Izby Obrachunkowej w Katowicach pokazał ,że na niczym się nie zna i wszystko źle realizuje .
  Po prostu nie zna się na przepisach !!!
  Wymyślił sobie tajemnicę przedsiębiorstwa i wszystko ukrywa !!!
  PUK !!! PUK !!! PUK !!!

  29
  1
 3. halina z kieleckiej pisze:

  Na kogo głosujecie w następnych wyborach? Czy ma ktoś inny szanse na wygraną? Przypomnę że drogi są dziurawe po zimie, a tu ktoś boisko chce za miliony wybudować. Na rozrywkę pieniądze znaleźć się muszą i basta. Powiem wam jak się zachowuje mój świagier-lekkoduch: we wjeździe ma dziury, na podwórku błoto ale na gorzałe zawsze ma ! 🙂

  12
  1
  • Redziniak pisze:

   Halyna……Śwagier musi być uzależniony jak lubi wychlać. Przeróbmy szkołe w Redzinach na ogiernie pod nazwom świetlica środowiskową. Tam wszystkie opoje bedom się integrować.
   Skończom się wrzaski na osiedlu i przed sklepem.

   5
   2
 4. Wodz123 pisze:

  Jak to kto będzie w następnych wyborach startował zapewne sąsiad Pana wójta co ma ciepła posadkę 😉 i cyk puk puk zamiana miejsc chyba że nasze społeczeństwo pójdzie po rozum do glowy

  7
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *