zachmurzenie umiarkowane
26°
25°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Militowski najgorszy
08 lutego 2021 r. | 12:37
4

1602 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Halina Majewska. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Militowski najgorszy”

 1. Mieszkanka z Osiedla pisze:

  Najgorszy wójt z najgorszych jaki był w Gminie Rędziny.
  Jedynie co potrafi to zadłużać naszą gminę !!!
  Nie liczy się z potrzebami mieszkańców pomimo ,że dochód gminy pochodzi z ich środków finansowych wpłacanych w postaci podatków i opłat .

  19
 2. Cwaniak z Koscielca pisze:

  Opinie mieszkańców o sobie wójt może nieakceptować, ale Wystąpienie Prezesa RIO Katowice pokazało prawdziwy stan gminy i sposób zarządzania .!!!!
  Opinia jest dla wójta druzgocącą, a dla nas porażająca. Jeszcze nigdy takiego wójta czy naczelnika, ta gmina nie miała !!!!!!

  16
  • mieszkaniec pisze:

   A kto go wybrał czy sami ślepi mieszkańcy przecież on nie nadawał się nawet na pierwszą kadencję, a wygrał drugi raz. Proszę się uderzyć w pierś i wstydzić za kogoś takiego. Zawsze jest najgorszy w rankingu, a mieszkańcy nie robią nic żeby to zmienić przecież to dopiero niecała połowa kadencji do końca to nie bedzie co zbierać po naszej gminie. Lekceważy osoby zadajace pytania w ramach informacji publicznej po prostu nie udziela odpowiedzi chociaż ustawa go do tego obliguje. RIO wyciągnęło mroczną prawdę o urzędnikach i o wójcie, też nic z tego, na co my mamy czekac dowody mówią same w postaci protokołów. To jest nieudacznik razem ze swoimi przyjaciółkami i czas najwyzszy żeby położyc kres temu szerzącemu się bezprawiu po prostu rozkradaniu budżetu gminy.
   REFERENDUM REFERENDUM REFERENDUM !!!!!!!!!! po prostu zróbmy to w końcu zachęcam uczciwych mieszkańców gminy.

   12

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *