zachmurzenie duże
piątek
Reklama
fot. yt
Oceń radnego: Militowski najgorszy!
24 sierpnia 2020 r. | 12:04
15

957 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Halina Majewska. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.15 odpowiedzi na “Oceń radnego: Militowski najgorszy!”

 1. Prezes Ochocki pisze:

  Taczka!!!!
  Taczka!!!!
  Taczka!!!!

  12
 2. Sentymentalny wnusiu pisze:

  Dlaczego na nowej drodze w pola na Marianie w kierunku lotniska porobiono zjazdy na pola i wybrukowano je kostką ?
  Czy pola będą przekształcanie przez radę gminy w działki budowlane, aby zwiększyć ich wartość. ?
  W jakim celu wybudowano raptem 300 metrów drogi w polach, która nawet nie dochodzi do bramy wyjazdowej na lotnisko?
  Ludzie pilnujcie tego tematu , bo ktoś może na tych gruntach ornych, zbić grube miliony , po ich przekształceniu w działki budowlane
  Hektar pola ornego 30 000,-
  Natomiast 1000 metrów kw.adrat dzialka budowlana w takiej okolicy 100 000,-
  Dlaczego nie ma do tej pory remontu ulic Kościuszki i Cmentarnej ?!
  Lepiej byli zrobić super drogę w polach na końcu wsi na Marianie ?!
  Kto jest właścicielem pół przyleglych do tej super drogi na lotnisko ??!!!

  11
  1
  • Obserwator pisze:

   Ta… pewnie wszystkie te pola należą do wójta i dlatego zrobił tą drogę… Ogarnij się. Były zebrania sołeckie, na których była przedstawiana wizja rozwoju terenu wokół lotniska. Przecież to trzeba być imbecylem, żeby myśleć, że ta droga to taka zachcianka w pola i koniec i nic się dalej do niej nie będzie dobudowywać…

   3
   5
   • Cwaniak z Koscielca pisze:

    Wizja rozwoju polegała na budowie 300 metrówej drogi w pola.?
    Ha! I jeszcze robić wybrukowane wjazdy na pola?!
    Trzeba mieć chora głowę , żeby mieć taką wizję!!!!!!
    Ulice w Kościelcu dziurawe, staw zarośniety a wy macie wizje budowy drogi w pola.???
    Chłopie! To ty sie ogarnij i nie rób z ludzi durniów!!
    Nie będzie się dalej nic dobudowywać bo nie ma w budżecie na to kasy!
    .Zerknij do słownika i ogarnij wyraz imbecyl, a potem popatrz do lustra ?
    Zamiast ogarniać gminę. Dalej budować kanalizacje, naprawiać ulice , to chore łby mają wizję budowy dróg w polach, koło prywatnego lotniska!! Niech właściciel lotniska robi sobie infrastrukturę za swoją kasę.

   • Joasia pisze:

    Obserwator , o chorobie głowy niektórych może świadczyć to, że zamiast zrobić fajną ulice Kwiatową w Mariance, przy ktorej mieszkają ludzie, wizjonerzy woleli zrobić drogę w szczere pola pod lotnisko.
    Jak myślisz , ktoś przy zdrowych zmysłach to planował???

    • Obserwator pisze:

     Słyszałem co mówił wójt na temat tej ulicy, widziałem rysunki jak ma się łączyć z kolejnymi ulicami i jak ma przebiegać i jaki jest cel. Cierpliwie czekam na realizację obietnic, które przyniosą nam nowe miejsca pracy i podatki od przedsiębiorców. Jeśli się obietnice okażą się mrzonką będą kolejne wybory samorządowe i wtedy będzie czas na rozliczanie wójta.

     • Cwaniak z Koscielca pisze:

      Ja też widziałem rysunki i kolorowe tabelki pseudo analizy produkcji śmieci. Pomimo, że na ostatnim przetargu zaoszczędzono prawie 400 000,- jakimś dziwnym trafem po kolejnych wizjach rzekomego wzrostu produkcji śmieci.- podniesiono opłaty!!!!!!
      I chyba tylko na podstawie tylko tych wojtowych wizji , część radnych podjęła decyzję o kolejnej ruinujacej kieszenie podatnika podwyżce, ponad 80 procentowej!!!!!
      A prawda jest prosta. Budżet gminy ledwo zipie!!!!
      Te rysunki i plany swoich wizji gminy, niech wojt schowa sobie w buty, spakuje się i jak człowiek odejdzie z urzędu!!!!!!!
      Dość kłamstw i wstydu narobił w gminie.Nikt nie ma zamiaru czekać do końca kadencji!!!!!
      Referendum!!!!! albo
      Taczka!!!!!!!!

      10
     • WONG pisze:

      A słyszałeś może “Obserwator” o zadziwiającej zbieżności terminów wykonywania ociepleń budynku Centrum Usług Społecznościowych z prywatnym budynkiem miłościwie nam panującego ?

      12
     • Obserwator pisze:

      do WONG:
      nie słyszałem…

      10
 3. Mieszkaniec gminy pisze:

  PUK !!! PUK !!!
  Najgorszy z najgorszych wójt jaki przydarzył się tej gminie.
  Marnotrawi nasze środki finansowe z podatków z opłat na własne zachcianki.
  Nie udostępnia żadnych informacji na temat milionowych wydatków nie wiadomo na co przeznaczonych .
  Jak długo jeszcze na to pozwolimy ???
  REFERENDUM !!!
  REFERENDUM !!!
  REFERENDUM !!!

  10
  • Koniniak pisze:

   Pani radno z Konina!!!!!!!
   .Chce być pani wiarygodna w oczach mieszkańców gminy?
   Proszę wymóc na wojcie, aby ujawnił wszystkie wydatki finansowe , o które pytają mieszkańcy. W tym, pani Wyborcy. !!!!
   Ile wojt wydał na swoich doradców, kancelarie prawne, prawników, ile wydał kasy na firmę Jagoda. Ile wydał na swoje wyjazdy na delegację. Ile wydał na nagrody premie, trzynastki dla pracownic w gminie.
   Dlaczego nie zrobił planów kanalizacji w Koninie. Dlaczego nie remontu jest głównych i ważnych ulicy w gminie min Kosciuszki, Cmentarna itp.
   Dlaczego nie robi kanalizacji w innych miejscowościach .
   Proszę opisać , do kogo należą grunty orne na nowej drodze na Mariance.
   Wtedy będziemy oceniać panią jako osobę , która nas reprezentuje!!!!!!!!!

 4. Realista pisze:

  Czy w najbliższym czasie planuje się bójki kochanek na terenie gminy. Tak brakuje ludziom igrzysk i chleba!

 5. Gminny wizjoner pisze:

  Hektar pola średniej klasy 30 000,- a
  1000 metrowa działka budowlana warta jest średnio 100 000,- to i tak jest grubo zaniżoną cena!
  Z hektara, można wykroi’ spokojnie 10 dużych działek budowlanych. To jest przytulić okrągły milion złotych! .
  Po co użyto kostki brukowej, aby wykonać wjazdy na, szczere pola,?
  Tylko po to, aby zniszczył to kombajn lub inne ciężkie maszyny rolnicze!!!
  Pilnego remontu wymagają główne ulice gminne. Odkłada się to w czasie. Wizja jednak podpowiada, aby zrobić piękną drogę w szczerych polach, opodal lotniska. Wiedząc , że gminna kasa jest pusta i dokończenie tej wizji przełoży się w odległym czasie albo nigdy nie nastąpi. !!!
  Gmina nadal nie jest całkowicie skanalizowana i wykonanie tej pilnej inwestycji graniczy z cudem. Droga w pola jest jednak wykonana. Komu ma służyć skoro po przejechaniu napotykamy na wertepy i niedogodności???
  Czego jeszcze ludzie nie rozumiecie?!

 6. Myśliciel2 pisze:

  Potem już tylko właściciele gruntów rolnych występują że stosownymi wnioskami do urzędu gminy. I w ten prosty sposób zostają właścicielami działek budowlanych. Jest jeszcze Plan zagospodarowania przestrzennego. Trzeba poddać go szczególnej analizie dla tamtego terenu.O ile plan zagospodarowania przestrzennego nie obejmuje tamtego terenu droga odróżnienia jest jeszcze prostsza. Fajnie mieć kumpla który priorytet położył na rolnictwo!!!

  4
  1
  • Mysliciel2 pisze:

   Zresztą nie trzeba nikogo specjalnie przekonywać do słuszności moich argumentów, bo wzdłuż tej nowiutkiej drogi, patrząc w kierunku lotniska, budowa domów jednorodzinnych idzie pełną parą. Tylko patrzeć jak za niedługi czas domy będą budowane ròwnież po lewej stronie drogi.Wybudowana nowa droga, sięga do skrzyżowania polnych dróg. Może mieć nie więcej jak 400 – 500 metrów długości.

   4
   1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *