bezchmurnie
11°
10°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Militowski najgorszy!
25 maja 2020 r. | 13:49
3

1193 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Lidia Warwasińska. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Militowski najgorszy!”

 1. Krzysztof pisze:

  Najgorszy z najgorszych .Gorzej już być nie może.

  • Urwipołeç pisze:

   Pamiętacie jak nosiliśce Pawła na rekach w pierwszej kadencji? A gdy przemawiał nagradzaliscie go kilku godzinnymi brawami. ? A dzisiaj co?
   Jesteście niewdzieczni.
   Przecież razem z kolegą tyle zrobił dla gminy.Najbardziej , to dbał o budżet.
   A wy dzisiaj chcecie odwołać takiego Gospodarza Gminy?????????

   3
   2
 2. Gad z Rakowa pisze:

  Kalisz Szczypiorno pozdrawia swoich absolwentów. Informuje,że Centrum przeniesiono na teren województwa śląskiego,do miejscowości Kule 2,w gminie Popow.W razie czego, w kontakcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *