bezchmurnie
10°
10°
sobota
Reklama
UG Rędziny
Oceń radnego: Militowski najgorszy
17 kwietnia 2023 r. | 13:20
2

975 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepszy okazał się Mateusz Kurkowski. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Militowski najgorszy”

 1. Mieszkanka z Rudnik pisze:

  panie Militowski!! . Karma wraca i zna adresata ……

 2. Marzenka pisze:

  TAK TAK TAK zgadza się !!!
  KARMA wraca
  Wójcie Militowski żywię nadzieję ,że teraz już nigdy
  nie usłyszymy żadnego kłamstwa !!!
  nie zaznamy żadnego nękania ,mściwość , wredności i zastraszania !!!
  KARMA wraca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *