bezchmurnie
13°
13°
piątek
Reklama
fot. UG Rędziny
Oceń radnego: Militowski najgorszy!
08 sierpnia 2022 r. | 10:53
9

1029 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Sabina Pożarlik. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.9 odpowiedzi na “Oceń radnego: Militowski najgorszy!”

 1. mieszkaniec pisze:

  PUK PUK PUK !!!
  Militowski gdzie jest to lepsze jutro ,
  które obiecywałeś mieszkańcom w remizach OSP ???

  Nie ma gorszego od Pawła Militowskiego !!!
  Nie ma gorszego od Pawła Militowskiego !!!
  Nie ma gorszego od Pawła Militowskiego !!!

  ponad 12 milionów DŁUGU !!!
  ponad 7 milionów DEFICYTU !!!
  i jeszcze planuje zadłużenie o kolejne 4 miliony 500 tysięcy zł !!!
  Mieszkańcy musimy WYPUKAĆ
  PUK PUK PUKA !!!

  14
  1
 2. arek pisze:

  Co z kanalizacją na Kościuszki?
  Żadnych informacji.

  11
  • podnieconywikary pisze:

   Ufunduje wam wiadra na tej ulicy, tylko przestań już drążyć ten temat. Szkoła i sala gimnastyczna są ważniejsze niż twoje purzytki !

   11
  • Z Wesołej pisze:

   Arek, sprawę kanalizacji na Kościuszki “pilotuje” bodajże radny specjalista od prawą common law. Kiedyś z wójtem wymieniali luźne uwagi na sesji rady. I chyba na tym się skończyło….

   10
 3. Sanitariusz pisze:

  Podniecony koniniok……… Brak kanalizacji odbiło piętno na twojej psychice. Bo ile można sadzić kloce do rowu lub w pola Zamiast marzyć o szkole i sali , zgłoś się do kliniki psychiatrycznej. Będzie z tego więcej pożytku.

  • podnieconywikary pisze:

   “puk puk” ty wstrzykujesz sobie wywar z maku czy spożywasz jakieś niedrogie napoje wyskokowe na bazie siarki? w niedziele zapraszam do pierwszej ławki, spróbujemy cie wyleczyć także z kompulsywnego pocierania wróbla, bo wyraźnie mozesz mieć z tym problem

   • Ad vocem z wami pisze:

    podniecony……twój przypadek jest kliniczny. Gadałem z kim trzeba. Wnioski są porażające.
    Żeby nieco zminimalizować twoje schorzenia , pozostaje wykonać zabieg leukotomii przedczołowej, innego wyjścia nie ma, takie życie. Jest jednak malutkie światełko w tunelu………nie bedziesz tak niebezpieczny dla otoczenia.
    twój post, godzina. 04.02………… przerwa na papieroska z chłopakiem ?

    5
    2
    • Ad vocem z wami pisze:

     Ty, 7:55 to pewnie tuż przed otwarciem wrót magazynu w składzie budowlanym? Ale żeś kariere zrobił, matka z ojcem pewnie dumni, a żona chwali się wszystkich koleżankom i bachorzontka lepsze oceny mają w zawodówkach, nieee? Taki “gangster” osiedlowy z widłami czy miotłą to miażdży wszystkich hehe ! 😀

     2
     2
 4. Alfons pisze:

  Hej, przychlaście z godziny 0.39 (u góry)
  O tej porze tylko dziwki uwijają się w robocie. Obawiam się, że twoje purzyta tego nie wytrzymają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *