słabe opady deszczu
piątek
Reklama
Oceń radnego: Mateusz Kurkowski najlepszy!
07 września 2020 r. | 12:09
4

1247 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepszy okazał się Mateusz Kurkowski. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Mateusz Kurkowski najlepszy!”

 1. mieszkaniec pisze:

  Aż wstyd , że ten bezradny jest najlepszy pytałem jakie ma wykształcenie i jakie przygotowanie do pełnienia funkcji przewodniczącego komisji rewizyjnej. Dlaczego nie odpowiedział jest osobą publiczną i jest zobowiązany poinformować wyborców co sobą reprezentuje. Jak nie potrafi niech zrezygnuje. Wysłał kolesiom smsy żeby na niego głosowali i wyszła wielka paranoja. Teraz niech się pokaże i wytłumaczy my tego od niego żądamy!!!!!!!!!!

  18
  1
 2. Geodeta pisze:

  Jako szef tej Komisji powinien wyjaśnić dlaczego w Koninie do tej pory nie zrobiono planów skanalizowania tej wsi. Pomoże zapewne radna z Konina , która mam nadzieję złożyła już w gminie interpelacje w tej sprawie. Pani radna kiedyś też była radna i co zrobiła w sprawie kanalizacji w swojej wsi ???
  Powinien też wyjaśnić dlaczego wójt nie udziela informacji publicznej będąc
  do tego kilkakrotnie zobowiązany.
  O bójce na dolnym holu nie wspomnę …..

  13
 3. Operator butli LPG pisze:

  A czy to prawda że ten pan jest operatorem wózka jezdnego?
  Ale przynajmniej ma wykształcenie związane z pracą w samorządzie?
  Też nie…..?????????

  17
 4. Polak pisze:

  Taczka!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *