bezchmurnie
10°
10°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Mateusz Kurkowski najlepszy
11 września 2023 r. | 13:45
21

1115 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepszy okazał się Mateusz Kurkowski. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.21 odpowiedzi na “Oceń radnego: Mateusz Kurkowski najlepszy”

 1. Mieszkaniec gminy pisze:

  Milczący radny nawet na zdjęciu widać jak się boi i sam sobie usta zakrywa rękoma!!! a to przecież przewodniczący komisji rewizyjnej rady gminy Rędziny!!!!

  20
  1
 2. fajerwerki pisze:

  Pan radny duma, co by tu jeszcze zrobić dla gminy. Potem dźwignie rąsie za kolejnymi podwyżkami, podatków, opłat i danin !!

  19
 3. mieszkaniec Kościelca pisze:

  jakie ma wykształcenie ten radny niech sie pochwali, czy chociaż rozumie nad czym głosuje? skoro jest zwykłym wózkowym to bez szkoły. Skoro jest przewodniczącym komisji rewizyjnej to z jego wykształceniem i przygotowaniem wójt może spać spokojnie włos z głowy mu nie spadnie. Bo ten radny na niczym się nie zna, nie zna żadnych ustaw na których powinien bazować i kontrolować wójta. to on tez powinien być pociągnięty do odpowiedzialności za popełniane błedy i przekrety,

  16
  1
 4. Mieszkaniec Osiedla pisze:

  Ludzie !!!
  Dlaczego WY MACIE PRETENSJE DO TYCH RADNYCH !!!
  Przecież oni sami nie wybrali się na te funkcje !!!
  Nie wolno mieć żadnych pretensji do tych ludzi !!!
  Znaliście ich wcześniej i wiedzieliście na co ich stać !!!
  Mówi się , że radni to przekrój społeczności lokalnej. Cos w tym musi być !!!

  8
  8
 5. mieszkaniec Kościelca pisze:

  Na niego dla ironii głosowała młodzież przesyłali sobie smsy i zmuszali jeden drugiego zeby na niego głosował. W odniesieniu do mojego poprzednika to uważam, że nie powinien kandydować skoro nie ma wymagającego wykształcenia i nie zna się na potrzebnych mu w działalności ustawach. Ludzie nie wiedzieli jakie posiada wykształcenie a zresztą młodzi zrobią na przekór wszystko żeby było ciekawiej. To jest ten typowy tłumok z rady.

  15
  0
 6. Obserwator pisze:

  Jeśli jesteście ciekawi, to ten radny ma wyższe wykształcenie techniczne mgr , ponadto studia podyplomowe i wcale nie jest jakimś wózkowym, tylko pracuje na ważnym stanowisku w Zakładach Chemicznych w Rudnikach.

  4
  11
  • podnieconywikary pisze:

   Jest może Prezesem ZCh Rudniki?

   12
   3
  • Mieszkanka gminy pisze:

   Obserwator napisz coś więcej na temat wykształcenia tego radnego na jakiej uczelni studiował studia dzienne czy zaoczne oraz kiedy ukończył , Napisz rówież od kiedy jest zatrudniony w Zakładach Chemicznych w Rudnikach .

   8
   2
  • mieszkaniec gminy pisze:

   Obserwator napisz coś więcej na temat wykształcenia radnego. Napisz proszę jaką uczelnię ukończył czt były to studia dzienne czy zaoczne. Napisz proszę od jakiego czasu jest zatrudniony w Zakładach Chemicznych w Rudnikach.

   8
   2
  • Wróg ciemnoty pisze:

   Nawet głośno nie mów, że ten człowiek ukończył, studia i podyplomówkę. Widzimy jak działa. To jest prawdziwy obraz tego radnego. Wielki wstyd i rozczarowanie.
   Czyżby został zahakowany i ma związane rece, czy działa z własnej woli, która jest niekorzystną dla mieszkańców gminy.
   Szkoda, że poszedł do rady nabić kabzę.

   9
   3
  • mieszkaniec pisze:

   dziś pewne kierunki STUDIÓW są na poziomie dawnych ZAWODÓWEK więc cóż to za studia? budownictwo czy “behape” ? ważne stanowisko to JAKIE?

   8
   1
 7. Prorok pisze:

  Radni mają chyba ustalone, kiedy który z nich ma wygrać w tej ocenie radnego.
  Wójt zakłada, że i tak wygra wybory w cuglach i dlatego nie zależy mu na tej ocenie.
  Zdecydowanie ważniejsze jest to , jaki będzie skład rady.
  Rada ma być “przyjazna i spolegliwa”, bo z takimi radnymi jak P. Warwasińska nie da się czegokolwiek przepchnąć.
  To rada gminy decyduje o wszystkim co dzieje się w gminie.
  Należy o tym pamiętać !!!

  13
  2
  • Mieszkaniec pisze:

   Proroku jesteś w błędzie w tej kadencji rada gminy o niczym nie decyduje. Rada gminy tak głosuje jak im każe wójt gminy . Najlepszy przykład wójt gminy wykonał na ulicy Wodnica kanalizację nową nawierzchnię asfaltową teraz wybudował drogę w polach aby miał lepszy dojazd do domu. Militowski PUK PUK wypłukał wszystkich

   10
   4
   • Prorok pisze:

    Szanowny “Mieszkańcu.”
    Postaraj się czytać ze zrozumieniem.
    O tym co mówisz właśnie pisałem. Spolegliwa Rada Gminy pozwala wójtowi na wszystko , czego tylko zapragnie. Z czymś takim mamy w tej kadencji do czynienia.
    Dalej twierdzę, że to Rada Gminy decyduje o przyjęciu lub odrzuceniu pomysłów wójta.
    Wójt MUSI działać w oparciu o uchwały Rady Gminy.
    Dlatego tak ważnym jest wybór radnych !!!

    10
    2
    • Mieszkaniec pisze:

     Proroku czy masz na myśli uchwały te unieważnione ? czy uchylone ?
     W dotychczasowych dziejach gminy Rędziny nie zdarzało się tak wiele unieważnionych i uchylonych uchwał które podjęła rada gminy !!! Militowski zatrudnił takie kancelarie prawne ,że tylko siąść i płakać !!! Radcy prawni są z kancelarii byłej radnej Małgorzaty z Kościelca córki wice wójta !!!

     8
     2
 8. Mieszkaniec pisze:

  Proroku cały czas nawiązuję do tego co TY piszesz .Dlatego proszę o konkrety .Zachęcam również do śledzenia transmitowanych posiedzeń sesji rady przekonasz się jak radni podejmują uchwały mnie się wydaje ,że nie wiedzą za czym głosują !!! Projekty uchwał przygotowują radcy prawni poleceni przez byłą radną Małgorzatę z Kościelca ( z jej kancelarii prawnej ) są tak nieudolni , że praktycznie po każdej sesji przyjęte prawie jednomyślnie uchwały przez radnych są unieważniane lub uchylane za rażące naruszenie prawa !!!
  Proroku rada gminy powinna decydować co się na gminie powinno być realizowane jednak w Rędzinach tak nie jest w Rędzinach decyduje Militowski !!!

  8
  1
  • Prorok pisze:

   Dlatego szanowny “Mieszkańcu” tak ważne jest wybranie właściwych radnych !
   O tym właśnie piszę !
   Wiem doskonale jak wygląda to w naszej gminie.
   Zgadzam się z Tobą. W Rędzinach tak niestety nie jest.

 9. Jacek Kura pisze:

  ciemny lud wszystko kupi!

  5
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *