zachmurzenie duże
piątek
Reklama
Oceń radnego: Mateusz Kurkowski najlepszy
27 czerwca 2022 r. | 13:15
3

1434 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepszy okazał się Mateusz Kurkowski. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Mateusz Kurkowski najlepszy”

 1. Ad Vocem Go !!! pisze:

  uuu, a cóż to się stanęło ??? Lidziunia przestała płacić ???
  Lidziuniu nie martw się sesja już blisko będziesz mogła sobie pokrzyczeć ! 🙂

  6
  7
 2. Mieszkaniec gminy pisze:

  W czym ten wystraszony Pan jest najlepszy?
  W czym ??

  Chyba tylko w głosowaniu “ZA” tym
  co chce wójt !!!

  6
  2
 3. Złoty chłopiec pisze:

  Zapamiętajcie ludziska kochane , że
  ” Mowa jest srebrem , a milczenie ZŁOTEM !!! ”
  Dalej……. ” Pokorny cielok dwie diety ssie”

  5
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *