zachmurzenie umiarkowane
17°
17°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Mateusz Kurkowski najlepszy
03 stycznia 2022 r. | 11:39
2

572 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepszy okazał się Mateusz Kurkowski. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Mateusz Kurkowski najlepszy”

 1. Wodz123 pisze:

  W czym ten pan najlepszy?? Bo chyba jakiś błąd systemu wynikł…

  12
  3
  • Inspektor BHP pisze:

   Podobno jest jednym z lepszych operatorów wózków jezdnych zasilanych gazem LPG, operującym na świeżym powietrzu. !
   Trzeba się tylko dowiedzieć, czy za swoją ciężką i fizyczną pracę na świeżym powietrzu, w okresie zimowym, otrzymuje posiłki regeneracyjne (zupa z, wkładką mięsną), ekwiwalent finansowy lub deputat węglowy. !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *