zachmurzenie duże
piątek
Reklama
Oceń radnego: Mateusz Kurkowski najlepszy
23 sierpnia 2021 r. | 11:47
7

1149 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepszy okazał się Mateusz Kurkowski. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.7 odpowiedzi na “Oceń radnego: Mateusz Kurkowski najlepszy”

 1. uważny obserwator sceny politycznej pisze:

  Oto wystraszony i całkowicie posłuszny wójtowi radny
  wg hebla
  Głupio cwany wózkarz!!!

  11
 2. mieszkaniec Rędzin pisze:

  Tak jak kolesie głosują teraz na głupiego, niewykształconego tak też głosowali w wyborach. Przesyłali sobie smsy i teraz
  mamy takich radnych do niczego nieprzydatnych na niczym się nie znających. Taka wizytówka naszej gminy jak ktoś taki może być przewodniczącym komisji rewizyjnej.!!!!!!!!!!!!!!!!!

  12
 3. Mieszkanka gminy pisze:

  Panie wózkowy !!!
  Dlaczego nie kontroluje pan wydatków wójta. !!!
  Czy potrafi pan przeprowadzić kontrolę ???
  Dlaczego nie podaje pan wyników przeprowadzonych kontroli do wiadomości publicznej ???

  Kto wybrał pana na radnego
  wójt ???
  czy mieszkańcy z Rędzin ?
  Kogo interesy pan reprezentujesz???

  11
 4. Wiola pisze:

  Wystraszone dzieci takie jak ten radny
  to powinny bawić się pod opieką mamy w piaskownicy a nie reprezentować mieszkańców w radzie gminy !!!

  11
 5. Kukła pisze:

  Ci radni to przecież przekrój społeczności gminnej. Tyle razy pisałam. Rady do likwidacji. Powiaty do likwidacji. Wójt mianowany przez Wojewodę, w każdej chwili może być odwoływany !!!
  Sami widzicie co się wyrabia w tych samorządach !!!. (Zwłaszcza gminnych) !!! Oni się śmieją z Was i bogacą, a Wy denerwujecie, tracicie swoje podatki i nic z tego nie wynika !!!!!
  Dzięki Panu Redaktorowi możemy śledzić poczynania samorządów powiatu. Włos jeży się na głowie !!!! Popatrzcie tylko na rodzinę kierowcy z GZK. On , żoneczka i córunia czerpią pełnymi garściami z budżetowej kasy !!!!!!!!
  Referendum !!!
  Referendum !!!
  Referendum !!!

  10
 6. Mieszkańcy Gminy pisze:

  Panie radny Kurkowski!
  Wzywamy, aby ustalił pan z funkcji przewodniczącego Komisji Rewizyjnej!!!

 7. halinazmiensnego pisze:

  Ja się chciałam pana radnego zapytać, za co ta kancelaria z krakowa dostała prawie pół miliona i czy to mozliwe że ktoś z pracowników ***** odniósł korzyść *** w związku z tym faktem? Jeśli tak to kto i czy zgłoszono owy fakt tam gdzie się zgłasza takie rzeczy, a jeśli to tylko pogłoski to dlaczego płacimy pół miliona i za co, bo to jest dla nas mieszkanców niepojęte bo ludzie tu po 2500 na rękę zarabiają, czyli to jest siedemnaście lat pracy dzień w dzień!!! TYMCZASEM NA ULICY DZIAŁKOWICZÓW W RĘDZINACH SĄ DZIURY NA PÓŁ DROGI KTÓRE ZAGRAŻAJĄ BEZPIECZEŃSTWU KIERUJĄCYCH !!!!! KTO JEST ZA TO ODPOWIEDZIALNY !?!? DLACZEGO OSOBA KTÓRA W GMINIE ODPOWIADA ZA DROGI JESZCZE TAM PRACUJE!!?? Ile kaw dziennie wypija i na czyj koszt ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *