bezchmurnie
10°
10°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Mateusz Kurkowski najlepszy
25 stycznia 2021 r. | 11:34
5

1514 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepszy okazał się Mateusz Kurkowski. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Mateusz Kurkowski najlepszy”

 1. Cwaniak z Koscielca pisze:

  Głosujący na tego jegomościa!
  Bardzo proszę, nie znieważajcie mieszkańców gminy.Skoro jest najlepszy niech wyjaśni jako szef Komisji Rewizyjnej, ile wójt wydał i wydaje na Kancelarię Prawną z Krakowa.!
  Niech ten jegomość zajmie się wyjaśnieniem tych spraw, których wyjaśnienie panu Redaktorowi utrudnia pan wójt!!!!!
  Oczywiście, jeśli temu Panu wystarczy odwagi i pokaże, że faktycznie reprezentuje interesy wyborców i mieszkańców gminy.

  23
  1
 2. Chocholi taniec pisze:

  Panie Kurkowski !
  Niech pan wyjaśni , ile budżet gminy kosztował wniesiony do Sadu akt oskarżenia przeciwko niezależnemu dziennikarzowi oraz obsługa prawną Kancelarii Prawnej z Krakowa. Tak proste zadanie jest pan chyba w stanie wykonać!!!

  22
  1
 3. Analfabeta pisze:

  Panie Pszewodniczony
  Skątrolój pan dzisiejszy wyjasd pana wujta do sondu. Bendzie tam jako pokszywdzony. Ciekawi nas fakt czy wujt weźmie delegację czy nie weźmie. To jest prywatny akt oskarżenia w jego sprawie to i wyjasd tak tszeba traktować!!!!
  Ma pan pole do popisu.

  21
 4. Wodz123 pisze:

  Grunt to aby kasa się zgadzała za radnego 😉 reszta nie istotna

  15

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *