bezchmurnie
27°
27°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Marcin Kowalczyk najlepszy
17 lipca 2023 r. | 08:57
8

1100 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepszy okazał się Marcin Kowalczyk. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.8 odpowiedzi na “Oceń radnego: Marcin Kowalczyk najlepszy”

 1. Pani X pisze:

  najlepszy haha głosował za podwyżką wynagrodzenia wójta !!! Głosowałam na Ciebie i pamiętam ci zrobiłeś !!
  z Ciebie taki pisior jak z wójta uczciwy człowiek

  14
 2. Marek pisze:

  Czy coś zrobił dla Kościelca?
  NIC!!!

  15
 3. mieszkaniec pisze:

  Ważne, że dużo zrobił dla siebie, przecież po to kandydował do brania pieniędzy i głosowania jak wójt każe. Wstrętny nicpoń!! On nic nie zrobił dla wyborców głosował na ich szkodę. Oby juz nigdy nie został radnym. dlaczego sie nie wstydzi?? Boi się, że żoneczka straci pracę, nigdy wyborcy nie powinni wybierać radnych, którzy rodzinnie sa powiązani i uzależnieni od gminy. Kowalczyk jest tego przykładem!!!!!!!!!!

  16
 4. Pani Jola pisze:

  Marcin, Marcin nie ładnie !!! mam nadzieję, że Grażyna Knapik się za niego wstydzi Nurch żyje Paweł Militowski

  1
  15
 5. Cwaniak z Kościelca pisze:

  Kiedy nabierzecie ludziska rozumu, i kiedy to wreszcie zrozumiecie, że do władz gminy (rada) nie wybiera się osób, których krewni powiązani są w urzędem (wójt).CHYBA, ŻE WYBIERACIE TAKICH LUDZI TYLKO PO TO, ABY POLEPSZALI SWOJE DOBRA MATERIALNE I USTAWIALI NA STOŁKACH SWOICH NAJBLIŻSZYCH !!!
  Pomyślcie przez chwilę , że taki radny jest na pewien sposób ubezwłasnowolniony w momencie, gdy chce zrobić coś dla wspólnoty, którą reprezentuje, a jest to nie po myśli wójta. Chce przy okazji wytknąć wszelkie nieprawidłowości związane z działaniem władz gminy. Ma do wyboru – głowa między nogi, pokora, bezwzględne posłuszeństwo, ale w nagrodę polityczne łupy do podziału, albo też walka z wójtem i możliwość utraty pracy przez jego krewnych i niemożność zatrudnienia kolejnych członków swojej rodziny na garnuszku gminy.
  Odradzam także wybór krzykaczy podwórkowych, gdyż są “merytoryczni” tylko w gębie na środku wsi. Jakby na to nie patrzeć , większość radnych jest nieprzygotowana pod każdym względem do sprawowania mandatu radnego. Widać to dobitnie na sesjach.
  Natomiast przykład tego radnego pokazuje dobitnie, że na pewien sposób gość ma związane ręce. Może by i chciał fajnie zadziałać, ale z drugiej strony nie chce narażać żony na kłopoty w pracy, w szkole. Więc taki głos i radny poszedł na marne !!!

  12
 6. Jolanta pisze:

  Czy był złożony wniosek przez radnego lub/i nową sołtyskę o rewitalizacje zbiornika ppoż. w Kościelcu. Ten akwen znajduje się przy głównej drodze powiatowej, w bliskości Kościoła. Wstyd, żeby tak zdewastowany staw szpecił infrastrukturę sołectwa . Kiedy ta sporawa zostanie załatwiona ?

  • podnieconywikary pisze:

   nie ale podobno był wniosek o podwyżki diety radnych, ponieważ niektórym znudziły się już kartofle i pragną słoniny !

 7. podnieconywikary pisze:

  Czy nie wydaje sie wam to dziwne że Paweł ma zawsze najmniej głosów? Przecież zebrało by się grono znajomych troli i nabiło mu punktów. Ale tak nie jest. Albo i jest, ale LICZY SIĘ KTO LICZY GŁOSY ! I Może podaje takie wyniki, jak liczącemu się zachce, podejmując kolejne nieudolne próby dorwania sie do koryta 😉 Czego jeszcze nie rozumiecie ?!?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *