zachmurzenie umiarkowane
26°
25°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Marcin Kowalczyk najlepszy
20 czerwca 2022 r. | 12:23
2

999 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepszy okazał się Marcin Kowalczyk. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Marcin Kowalczyk najlepszy”

 1. Mieszkanka z Kościelca pisze:

  W czym ten Pan jest najlepszy?
  W czym ??
  W czym ???

  Chyba tylko w głosowaniu “ZA” tym
  co chce wójt
  aby żoneczka nie straciła pracy
  w Zespole Szkolno Przedszkolnym nr 1 w Rędzinach !!!

 2. Pleban pisze:

  Dlaczego nie reagują ludzie typu Pani Knapik czy Pani Kapica aby go usunąć z Pisuuu ??? Czy Panie słyszą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *