bezchmurnie
piątek
Reklama
Oceń radnego: Marcin Kowalczyk najgorszy!
24 marca 2020 r. | 11:19
5

1520 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Karolina Matuła. Najgorszy był Marcin Kowalczyk.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Marcin Kowalczyk najgorszy!”

 1. Red Spider pisze:

  Najgorszy , bo: wykonuje porządnie swoje obowiązki , wnioskuję do wójta o sprawy mieszkańców , jest merytorycznie przygotowany , lubi działać dla dobra mieszkańców , nie zbija bąkow ?
  Panie Radny , my wiemy swoje.Proszę dalej tak działać.

  8
  1
 2. ... pisze:

  Gryziecie własną rękę?

 3. Gertrud Ginter Alojz pisze:

  To głosowanie jest chore. Gość pozałatwiał wiele rzeczy. Dzięki niemu usunięto parę ostatnich głupich pomysłów wójta które uprzykrzały życie mieszkańców.

 4. Red Spider pisze:

  Do głosowania zaprzegnieto stajennych trolli, obrońców rzekomo ucisnionych cwaniaków.

 5. Violetta pisze:

  Wzywam wójta ,aby wzorem władz gminy Olsztyn , przekazał do dyspozycji mieszkańców gminy maseczki jednorazowe.
  W Olsztynie przekazano dla mieszkańców 1000 takich maseczek.
  Tutaj , jak zauważyłam wójt wydał tylko lakoniczny komunikat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *