zachmurzenie duże
piątek
Reklama
Oceń radnego: Marcin Kowalczyk najgorszy
28 lutego 2022 r. | 11:40
7

948 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepszy okazał się Mateusz Kurkowski. Najgorszy był Marcin Kowalczyk.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.7 odpowiedzi na “Oceń radnego: Marcin Kowalczyk najgorszy”

 1. Mieszkańcy Gminy pisze:

  Jak to najgorszy. ?
  Przecież wójt w dniu 25.02.22 na sesji w swoim wystąpieniu ukierunkowywał radnych, że osobą najgorszą, jest radna Warwasińska.Rzekomo ma obrażać radnych i pomawiać gminę. Eylewnie dziękował , bodajże trzykrotnie nawet niektórym radnym, za odpowiednią postawę wobec tej radnej. Dał przyzwolenie radnym na dalsze pacyfikowanie radnej, która jako jedyna reprezentuje faktycznie interesy mieszkańców . Jako jedyna. !!
  Panie wójcie.Niech pan i pańska ekipa radnych zapamięta to raz na zawsze. Nigdy dotąd w tej gminie nie było tak beznadziejnego wójta i radnych. Nigdy . Wyborcy was ocenią i mam nadzieję przy okazji rozliczą. Mieszkańcy za was się wstydzą.!!

  13
  1
 2. mieszkaniec Kościelca pisze:

  Kowalczyk ma za dużo za uszami gdzie pracuje jego żona niech się przyzna wborcom. Panicznie się boi wójta żeby żony nie wyrzucił z pracy. Nigdzie sam nie pracował, ale wszechwiedzący jego tatuś załatwił mu pracę u Chmielarza. Niech wszyscy wiedzą, że jest to cwaniak, przyszedł na radnego po pieniądze, dla ludzi nie robi nic, bo się na niczym nie zna.
  Zwykły głąb, na pewno już wyborów już nie wygra. My go rozliczymy.

  11
  • Mieszkaniec Osiedla pisze:

   A GDZIE PRACUJE ŻONA ? Z CZEGO SIE ON UTRZYMUJE SKORO NIGDZIE NIE PRACOWAŁ? ZA CO KUPUJE KARTOFLE I KIEŁBASE ??? NAPISZ KTO NAMI RZĄDZI !!??

   4
   1
   • Sklepowa z GS-u pisze:

    Obecnie, radny robi zakupy z obrzydliwie tłustej diety. Diety , która nie była konsultowana z mieszkańcami gminy.

 3. Koniniok pisze:

  Nie rozumiem narzekania. Przecież tych radnych i wójta ktoś wybrał.!!!
  To , że nie nadają się na stołki to sprawa drugorzędna. . Grunt, żeby pukali w ten sam bębenek co wójt!!!
  Cóż, naród nie jest zgrany, powolny opieszały i ociężały. Trza czekać do wyborów . A tera róbta zapasy na wojnę

  8
  1
 4. Halinazmięsnego pisze:

  Miało być lepsze jutro a zostało na jajcach futro.

  10
 5. Żuraw pisze:

  Marcin kiedy cię pis rozliczy ? Za zdradę wyborców w głosowaniach w gminie ???? Ktoś cię wybrał a Ty się sprzedałeś

  10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *