słabe opady deszczu
piątek
Reklama
Oceń radnego: Lidia Wychowaniec najlepsza
11 stycznia 2021 r. | 10:12
8

1227 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Lidia Wychowaniec. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.8 odpowiedzi na “Oceń radnego: Lidia Wychowaniec najlepsza”

 1. wyborcy gminni pisze:

  Czy ta radna głosowała za podwyżką nieczystości komunalnych.???
  Ile złożyła wniosków, interpelacji, aby polepszyć byt mieszkańców gminy???
  czy córka tej radnej pracuje w szkole w Rędzinach ???
  Kiedy córka rozpoczęła pracę w szkole???

  26
 2. Anioł Gospodarz Domu pisze:

  “Ja mam ciocię, ja mam wuja, znajomości mam od…… uja”
  I , w cwany sposób, po cichutku, bocznymi drzwiami wprowadza się rodzinkę na gminne salony do roboty.Na państwową posadkę. To trzeba mieć kiepełę nie od parady. Ale chyba nie ma nic za darmo?
  Słowo klucz, to bezwzględna : LOJALNOŚĆ i POSŁUSZEŃSTWO!!!

  22
 3. Zatroskany pisze:

  Jeszcze Ci Państwo maja jedną córkę…
  Ciekawe jak to wszystko się potoczy….?

  14

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *