bezchmurnie
27°
26°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Lidia Wychowaniec najlepsza
11 lipca 2022 r. | 12:28
2

623 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Lidia Wychowaniec. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Lidia Wychowaniec najlepsza”

 1. stalo sie pisze:

  A cóż to się STANĘŁO ??? Osiedlowa Wiolletta Willas nie opłaciła faktury?
  Toż to już drugi tydzień jak nie wygrała.
  Lidzia dlaczego ?????? 🙁
  “Ad Vocem” z Wami !

  5
  4
 2. Mieszkanka z Rudnik pisze:

  Nie ma gorszego od wójta Pawła Militowskiego !!!
  Nie ma gorszego od wójta Pawła Militowskiego !!!
  Nie ma gorszego od wójta Pawła Militowskiego !!!
  Jedyne zasługi dla mieszkańców gminy
  -Ponad 12 milionów DŁUGU !!!
  -Ponad 7 milionów DEFICYTU !!!
  -Wyjazdy na szkolenia , na delegacje z urzędniczkami !!!,
  -Walki wręcz szarpanina i krzyki urzędniczek na dolnym holu Urzędu Gminy w Rędzinach !!!
  Nie ma gorszego od wójta Pawła Militowskiego !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *