zachmurzenie umiarkowane
17°
17°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Lidia Wychowaniec najlepsza
05 kwietnia 2022 r. | 09:00
4

1087 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Lidia Wychowaniec. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Lidia Wychowaniec najlepsza”

 1. Małgosia pisze:

  Czy KTOŚ mi zdradzi tajemnice za co ta Radna jest najlepsza ????
  czy przeprowadziła jakąś spektakularną inicjatywę uchwałodawczą ???
  Czy ZA to jak głosuje zgodnie z poleceniem wójta z obawy aby
  mąż i córka nie stracili pracy ????

  • halinazmiensnego pisze:

   A gdzież to ciepłe posadki mają ci państwo? Dostali się z konkursu oczywiście?

   1
   3
   • Asystent Sołtysa pisze:

    Cieplutkie posadki to : kierowca GZK z potężnymi przywilejami i dobrom pensjom, , cieplutka posadka nauczyciela i cieplutka posadka radnej. Tylko wybrani mają szanse na taka robotę w gminie !
    Halyna , a ty przestan tasować Grzegorza tylko ić spać bo jutro do Huty na czterobrygadówke. !!

 2. Agusia pisze:

  Raczej ze strachu o posady najbliższych.
  Teraz jest bardzo modny Program “Rodzina na, swoim”!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *