zachmurzenie małe
20°
17°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Lidia Wychowaniec najlepsza
17 stycznia 2022 r. | 12:09
6

615 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Lidia Wychowaniec. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.6 odpowiedzi na “Oceń radnego: Lidia Wychowaniec najlepsza”

 1. rudy bawidamek pisze:

  Czy radna ta była za galaktyczną podwyżką pensji dla wójta (prawie 100℅) ?
  Czy radna ta była za przyznaniem sobie sutej podwyżki diety (prawie 50℅) ?
  Czy każdorazowo była za podwyżką za śmieci dla mieszkańców gminy ?
  Dalsze zadawanie pytań uważam za zbędne !!!
  Mąż ,kierowca GZK, córunia pracuje w oświacie, a radna też na gminnym garnuszku !!!

  15
 2. Maniek pisze:

  I co Kochani Podatnicy można się fajnie ustawić w życiu na garnuszku gminnym ?
  A Wam Kochani Wyborcy jak się żyje. ?Macie pracę na samorządowych stołkach ?
  Wystarcza Wam na opłaty, jedzenie, lekarstwa, ubrania i godne życie???
  Godzicie się na takie działania władz gminy???

 3. Obywatel K pisze:

  Rudy Wszystko idzie do góry to pensje też. Weź się za robotę to może Tobie też ktoś podniesie. Proste

  • Rudy Bawidamek pisze:

   Obywatelu K – Kolbooprawo.
   Pogardzam ludźmi , którzy żyją na krzywy ryj. Z cwaniactwa . Kosztem innych.
   Z podatków uczciwie zarabiających.

  • Rudy Bawidamek pisze:

   Mieszkańcom gminy nie wzrastają tak wynagrodzenia jak ryżemu ,niedoszłemu nieboszczykowi. To tempo jest zatrważające. Razem z radnymi okładają NAS nowymi podatkami i daninami. Sobie fundują lepsze jutro. Więc przestań kłamać kolbooprawco ryżego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *