bezchmurnie
25°
23°
piątek
Reklama
Oceń radnego: Lidia Wychowaniec najlepsza
01 listopada 2021 r. | 12:35
7

1073 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Lidia Wychowaniec. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.7 odpowiedzi na “Oceń radnego: Lidia Wychowaniec najlepsza”

 1. Mieszkanka z Rudnik pisze:

  ZA sposobem głosowania radnej z Rudnik
  ZA bezmyślnym posłuszeństwem
  ZA wszystkim co każe wójt

  stoi rodzina radnej zatrudniona na garnuszku gminy

  mąż kierowca w GZK Rędziny
  córka przedszkolanka w Zespole Szkolno Przedszkolnym w Rudnikach
  siostrzenica zatrudniona jako księgowa w GZK

  16
  • 8Kościelanka pisze:

   Jaka Najlepsza? Haha tą radna głosowała za podwyżką śmieci, podwyżką podatku, za nie obniżeniem wójtowi pensji w dobie pandemii.
   Wstydźcie się się Wy co głosowaliście na tą radna
   Wstyd

   16
   • Agusia pisze:

    Zachodzę w głowę i usiłuje sobie przypomnieć, co tak spektakularnego dla mieszkańców uczyniła pani radna. Na sesjach siedzi cichutko, nie zabiera głosu, głosuje za podwyższeniem opłat za śmieci, podatków. Jest przeciwna przeciwko obniżenia pensji wójtowi , którego działania sromotnie opisano w Wystąpieniu RIO. Żadnej krytycznej wypowiedzi radnej na ten temat. Żadnego oburzenia. Żadnego wyrażenia ubolewania w związku z wystąpieni9em pokontrolnym. Nic. Cisza. Wszystko radnej pasuje. !!! Wszystko jest elegancko. Ale niech radna ma pełną świadomość, że jej głosy przyczyniły się do kilkunastomilionowego zadłużenia gminy oraz do powstałego 3 milionowego deficytu. Niech ma także świadomość, że takie bezgraniczne posłuszeństwo powoduje liczne unieważnienie uchwał rady gminy przez Wojewodę. !!!
    Kiedyś trzeba będzie zmierzyć się z tym wszystkim, spojrzeć mieszkańcom w oczy i uzasadnić swoje postępowanie.

    14
    3
 2. Ciotka Klotka pisze:

  Można by rzecz piękne wpisanie się w program “Rodzina na swoim”…
  Tylko dlaczego pozostali podatnicy maja utrzymywać tę rodzinę na tylu stanowiskach. Została im jeszcze jedna córka, Ciekawe, gdzie zostanie ulokowana, gdy Militowski i pani radna wygrają kolejne wybory ?

  18
 3. Fanka Prezesa pisze:

  Słuchając pięknego przemówienia Pana Prezesa , zrozumiałam , co miał na myśli mówiąc o “żyjących z cwaniactwa”…

  10
 4. swiatla pisze:

  KASTA!!!!!!

 5. Mieszkaniec Osiedla pisze:

  PUK! PUK! PUK!
  To jest właśnie to przyobiecane “Lepsze jutro”. Dla wybranych. !!!
  PUK! PUK! PUK!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *