zachmurzenie duże
piątek
Reklama
Oceń radnego: Lidia Warwasińska ponownie najlepsza!
14 grudnia 2020 r. | 11:52
5

1335 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Lidia Warwasińska. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Lidia Warwasińska ponownie najlepsza!”

 1. Justysia pisze:

  I taka kobietę zwolniono z pracy w GOPS.!!!
  Chciałabym , żeby wygrała w Sądzie Cywilnym sprawę, podobnie jak Pan Kierownik GZK, mgr inż Rzeszot, i wróciła na swoje stanowisko. !!!
  Zwolnić tę, która tak panicznie boi się kontaktów z ludźmi, i na ich widok doznaje szoku. Tłumaczyła to kiedyś podczas sesji rady gminy!!!

  20
  1
  • Paralityk pisze:

   Pani Lidzia wygra w Sądzie.To pewne.
   Obawiam się tylko, że podzieli los Pana Rzeszota, który mając porażającą wiedzę oraz doświadczenie na temat funkcjonowania GZK, jest celowo poniżany np. nadzorem nad niewykwalifikowanymi pracownikami sezonowymi, którzy za pomocą łopat i niewiadomego pochodzenia substancji smołowych “naprawiają drogi gminne”.Tak to jest celowe poniżanie mądrego człowieka.
   Niedługo to się skończy i wszyscy zajmą należne im miejsce..Jedni w więzieniu, drudzy powrócą w glorii i chwale na odebrane im bezprawnie stanowiska.

   13
 2. Mieszkaniec gminy pisze:

  Cierpliwości już niedługo twórcy przygotowanej akcji “zmowy” przeciwko radnej najbardziej aktywnej i zaangażowanej radnej poprzedniej kadencji w walce na rzecz dobra mieszkańców naszej gminy zostaną zdemaskowani .Domino ruszyło się z miejsca .

  19
  1
 3. Mieszkanka z Osiedla pisze:

  Nasza radna Lidia długoletni urzędnik z Urzędu Gminy w Rędzinach i GOPS zna się na przepisach samorządowych lepiej od wójta i jego prawników patrzy na ręce władzy i skutecznie punktuje nieprawidłowości.
  Lidia odważnie walczy o sprawy całego osiedla w imieniu mieszkańców składa interpelacje i zapytania ,występuje z pismami do władz wyższych do Prezesa Rady Ministrów , Wojewody Śląskiego zaprasza na sesje telewizje .
  Radna Lidia jako jedna z niewielu radnych potrafi zabrać głos na sesji kiedy pozostali jedynie siedzą i milczą.
  Lidia ma odwagę nie udzielić wójtowi absolutorium czy wotum zaufania odpowiednio argumentując ma odwagę zagłosować przeciw projektowi uchwały odpowiednio argumentując Czy wójt lubi tak odważnych radnych musimy go o to zapytać.

  17
 4. Mądrala pisze:

  Cóż….. Pozostali radni kultywują polskie tradycje i zakorzenione w niej przysłowia, gdzie :
  “Mowa jest srebrem, a milczenie złotem”
  Zapomnieli tylko o jednym, że są pracownikami wszystkich podatników i to ich interesy mają reprezentować!!! *

  15

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *