zachmurzenie duże
12°
środa
Reklama
Oceń radnego: Lidia Warwasińska najlepsza!
07 grudnia 2020 r. | 14:04
3

1434 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Lidia Warwasińska. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Lidia Warwasińska najlepsza!”

 1. Pawełek pisze:

  Filar Rady Gminy. !!!!!!
  Dziękujemy pani Lidio!!!!!
  Prosimy stworzyć stronę internetową, gdzie będziemy mogli śledzić Pani interpelacje, a szczególnie przyglądać się zajętym stanowiskom przez wójta!!!!!!

  15
  2
 2. Mieszkaniec gminy pisze:

  Rozmawiałem z radną Lidzią i zobowiązała się na koniec roku 2020 sprawdzić wszystkie wydatki poniesione na kancelarie prawnicze z Krakowa od początku współpracy z wójtem oraz efekty ich pracy za otrzymane grube miliony z pieniędzy podatków czyli nas wszystkich mieszkańców gminy.

  Wystąpi również z zapytaniami o poniesione wydatki na wszystkie projekty te zrealizowane i te nie zrealizowane czyli wyrzucone przez wójta po prostu do kosza.

  20
 3. Koniniok pisze:

  Panie wójcie!!!
  Co stało się z pańskimi deklaracjami w remizach strażackich, że będzie pan dbał o budżet gminy i obniży sobie pensje jak tylko zostanie wójtem!!!
  Dlaczego pan nie dotrzymał danego słowa?
  Dlaczego nie ujawnia pan wszystkich wydatków budżetowych i nie udziela informacji publicznej przedstawicielowi prasy?
  Czy prawda jest, że zamierza pan powołać swojego Zastępce, kto nim ma zostać ?
  Kiedy zamierza pan ustąpić z funkcji wójta dla dobra mieszkańców gminy?

  14

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *