zachmurzenie umiarkowane
17°
17°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Lidia Warwasińska najlepsza!
17 sierpnia 2020 r. | 12:22
4

957 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Lidia Warwasińska. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Lidia Warwasińska najlepsza!”

 1. Podatnik Wyborca pisze:

  Brać przykład z tych czworga radnych Prym wiedzie pani Lidia Pozostali czekają na mannę z Nieba?
  Przecież kiedyś składaliście ślubowanie. Umknęło to z waszej pamięci kogo macie reprezentować i komu służyć?
  Tak , funkcja radnego to misja i służba. Kto tego nie pojmuje nie powinien poniewierać się w Radzie Gminy!!!!!!!!!!!!!!

  20
 2. Rudy Lis pisze:

  Niech pani radna z Konina ustali i powiadomi mieszkańców gminy, z jakiego powodu wójt już drugą kadencję, nie buduje kanalizacji w ulicy Kościuszki. Powiat dalej czeka (CZEKA!!!), aby móc ruszyć z remontem tej powiatowej ulicy!

  13
 3. Zuza lalka nieduża pisze:

  Ja oczekuje od pani radnej z Konina, i Rudnik, aby dogłębnie wyjaśniły wszystkie okoliczności zwolnienia pana Rzeszota z pracy w GZK!!!
  Ile zarobił prawnik reprezentujący gminę.w tym procesie?
  Czy panu Rzeszotowi wypłacono odszkodowanie i inne, w jakiej kwocie?
  Ile zarabia obecnie w GZK. ?
  Dlaczego wòjt nie porządkuje sytuacji w GZK. ?Budynki popadają w ruinie, wizualnie bardzo przykry widok. . Natomiast funkcjonuje aż 3 kierowników. !!
  Panie radne.! Pieniądze leżą na ulicy trzeba się tylko po nie schylić!
  O ile uda się paniom radnym wyjaśnić wszystkie kwestie związane z GZK, okaże się ile kosztuje faktyczne utrzymanie tego podmiotu!

  14
  1
 4. Waluś pisze:

  Co Wam powim, to Wam powim ale Wam powim. !
  Czy wyobrażacie sobie taką oto sytuację, że w momencie , gdy wejdzie w życie ustawa, która podniesie uposażenia dla parlamentarzystów będzie również dotyczyć samorządowców. I znowu radni będą zmuszeni z automatu podnieść pensje wójtowi. Czujecie to?????
  Czujecie to. Gość, który drwi z wyborców, ukrywa interesujące ich dane o wydatkowaniu finansów publicznych., w nagrodę będzie więcej zarabiał…. !!!!!!!!

  11

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *