zachmurzenie duże
12°
środa
Reklama
Oceń radnego: Lidia Warwasińska najlepsza!
11 maja 2020 r. | 13:33
9

1031 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Lidia Warwasińska. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.9 odpowiedzi na “Oceń radnego: Lidia Warwasińska najlepsza!”

 1. Koniniok pisze:

  Pani Radna!
  Gratulacje i prosimy działać dalej dla dobra mieszkańców gminy!
  Pani postawę można porównać do historii Kmicica vel Babinicza!

  8
  2
 2. Oluń pisze:

  Pani Lidia to awangarda rady gminy.!!!!!

  5
  1
 3. Z Osiedla pisze:

  Osiedle murem za panią radna Lidią !!!

  5
  1
 4. WONG pisze:

  Porównanie do Kmicica trochę mnie śmieszy, choć ma w sobie coś …
  W poprzedniej kadencji pani Lidia zachowywała się “odrobinkę” inaczej.
  Co takiego się stało, że w tej kadencji stale ściera się z wójtem ? hmm …
  Nie muszę chyba wyjaśniać.
  Nie stanę za tą panią murem … Tak jak i za innymi radnymi tej kadencji.
  Odrobina teatrzyku na sesjach rady gminy to trochę za mało. Skuteczność działań zerowa

  3
  4
  • Marzenka pisze:

   Dla przypomnienia wszystkich ta radna jako jedyna z pośród 15 radnych poprzedniej kadencji i obecnej merytorycznie ocenia poczynania wójta i już 4 krotnie nie udzieliła wójtowi absolutorium ze względu za jego nieudolność w działaniu na rzecz mieszkańców gminy poza ulicą Wodnicą w Rudnikach i zbyt rozrzutne trwonienie publicznych środków pochodzących z kieszeni podatków mieszkańców gminy na wyjazdy na różnorodne szkolenia , na delegacje na imprezy itd itp.

   6
   1
   • WONG pisze:

    Pani radna na początku poprzedniej kadencji była zapatrzona w wójta jak w święty obrazek … podobnie z resztą radnych. Co się stało ? Zabrakło pracy … ktoś się komuś nie spodobał. Teraz okazało się kto jest kim.
    Ot co …
    Kmicic też ewoluował …

    4
    4
    • Paweł i Gaweł pisze:

     Z tego co wiem radna dzięki informacją od pracowników urzędu i mieszkańców gminy poznała wszystkie tajemnice i brudy włodarza byłego pracownika Zakładów Karnych Wąsosz Górny i dlatego stała się dla niego zagrożeniem . Jak wiemy dla zatuszowania swoich wszystkich brudów część pracownic usunął z urzędu a dla pozostałych załatwiał miejsca w Urzędzie Miasta w Częstochowie. Od początku trwonił fundusze gminne pochodzące z kieszeni podatników na niepotrzebne szkolenia z pracownicami urzędu w coraz to bardziej atrakcyjnych miejscach tak w kraju jak i poza jego granicami , na delegacje , na festyny . Jak wieść gminna niesie często był widziany w okolicach lotniska w Pyrzowicach zapewne bywał tam na jakiś szkoleniach ? Proszę sprawdzić tę informacje na miejscu w hotelach w Pyrzowicach czy mieszkańcy poznali prawdę na temat szkoleń ?

     • Koniniok pisze:

      Mieszkańcy Gminy Redziny!!!!!!.
      Nie zachowujemy sie nieodpowiedzialnie.
      Nie napadajmy na wojta z chęci zemsty!!!! Został wybrany przez mieszkańców gminy i mieszkańcy gminy muszą znać wszystkie aspekty sprawowania urzedu przez wójta.
      Suweren musi znać całą prawdę choćby była bolesna.
      Trzeba do tego podejsc z rozwagą i w sposob sprawiedliwy.
      Wieści gminne rownież podają, ze Pawełkowi towarzyszył w delegacjach i szkoleniach jego zastępca., który rowniez bardzo słono podatników kosztował.
      Niby dlaczego teraz ma stać z boku a jego działania nie podlegałyby ocenie i rozliczeniu!!!!!
      Trzeba to wszystko pieczołowicie wyjaśnić iw razie takiej potrzebyzawiadomic odpowiednie instytucje a przede wszystkim poinformować podatników.

      6
      2
 5. Cwaniak z Koscielca pisze:

  Pani Radna
  Czy w związku z bardzo trudną sytuacją pandemiczną w kraju jako radni zrezygnowaliscie z całości lub części diet.?Czy pobieracie pieniądze z naszych podatków bez żadnych oporów i zahamowań ?
  Przedsiębiorcy i pracobiorcy są w trudnej sytuacji wiec sądziłem ze rada gminy stanie na wysokosci zadania zrozumie to i solidaryzujac się z pozostałymi obniży sobie na jakis czas diety.

  3
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *