zachmurzenie duże
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Lidia Warwasińska najlepsza
28 sierpnia 2023 r. | 12:44
14

593 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Lidia Warwasińska. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.14 odpowiedzi na “Oceń radnego: Lidia Warwasińska najlepsza”

 1. Kierowca gzk pisze:

  Pani Lidio proszę o pomoc dla kolegi w gzk , chłopsaka wzięli na mechanika! nie przeszkolili ,zero bhp , zero ubrań, woogole zero niczego ,traktują go olewając ,nie na równo z innymi mechanikami

  11
  1
  • koninlok pisze:

   Kierowco – chłopie, przestań się użalać nad sobą , beczeć i wołać o pomstę do nieba, tylko trzeba zakasać rękawy i brać się do roboty za nasze podatki.
   Panie Pawle sam widzisz, ze trzeba wstrząsnąć tym towarzystwem, bo najwyraźniej im się nudzi i wypisujom dyrdymałki na forach. Najlepsze rozwiązanie to…..rozwiązać GZK i przewozy zlecić MPK Częstochowa. Bedzie taniej, schludniej i nikt nie będzie użalał się nad swoim lub kolegi losem !

   2
   4
   • Kierowca pisze:

    Kup sobie słownik ortograficzny:)
    tovraz a dwa możesz sobie wyć i pisać kolo ch… mi to lata
    mam 13 pensje , paczki i premie na święta, premie na wczasy , i jeszcze kilka innych
    a Ty masz ???? ćwoku???

  • gad_z_rakowa pisze:

   ja bym na jego miejscu szczelił w jape pierwszemu dla przykładu i obserwował, w razie braku poprawy prałbym roboli pokolei, robol to taki tempy gad na którego działa tylko piąchopiryna

   3
   2
   • Oko Proroka pisze:

    gad_z_rakowa, popieram Twój pomysł. Porządny łomot nigdy robolowi nie zaszkodzi. Tak, to prawda robol jest tępy i roszczeniowy. Ciągle mu mało. Bejsbol rozwiązałby problem.

    2
    1
 2. Złoty Bażant pisze:

  Wójt Paweł Wielki
  Niczym Król Kazimierz Wielki
  Zastał gminę drewnianą
  Uczynił murowaną!!!
  Paweł! Alleluja i do przodu!
  Na pohybel konfliktowym sąsiadom !
  Mają chłopki parcie na szkło!

  5
  7
 3. Mieszkaniec Osiedla pisze:

  Pani Lidziu nasza kochana. Proszę sprawdzić i poinformować nas ile pieniędzy z tytułu podatków wpływa do gminnej kasy z lotniska w Rudnikach. Czy Aeroklub płaci podatki i w jakiej kwocie, czy Aeroklub jest zwolniony z podatków i na jakiej podstawie. Czy ewentualnie gmina wydała decyzje o zwolnieniu Aeroklubu z płacenia podatków. Czy zakończyło się już postępowanie komornicze przeciwko poprzedniemu właścicielowi tego terenu. Jaki jest jego wynik. Jakie straty z tego tytułu ponosi budżet gminy.

 4. hałabała pisze:

  dlaczego osoby poważnie zaburzone, takie jak osobnik “kierowca”, nie są eliminowane z tego forum?

 5. Mieszkaniec pisze:

  po to żebyś się głupio pytał 🙂 i już za 4 miesiące mój mąż dostanie 13 pensję 🙂 a Ty dostajesz 13 pensję????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *