zachmurzenie duże
środa
Reklama
Oceń radnego: Lidia Warwasińska najlepsza
14 sierpnia 2023 r. | 12:01
7

528 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Lidia Warwasińska. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.7 odpowiedzi na “Oceń radnego: Lidia Warwasińska najlepsza”

 1. Marek pisze:

  Najlepsza radna! Inni powinni brać z niej przykład!

  9
  4
 2. halinazmiensnego pisze:

  a co ta pani zrobiła dla mieszkańców? nigdy dotąd nikt nic o tym nie pisał, prócz tego ze jest NAJLEBSZA, ja głosuję przeciwko niej

  6
  6
 3. Mieszkaniec Osiedla pisze:

  Fizycznie być może zrobiła bardzo niewiele, gdyż jest osamotniona w swoich działaniach w radzie. Pozostali radni nie wpierają działań tej Pani. Jej postawa jako funkcjonariusza publicznego jest lekceważona
  Jednakże jako jedyna osoba z rady gminy ma odwagę zadawać pytania, zgłaszać postulaty i inne pomysły na rozwój gminy, które są mówiąc bardzo delikatnie……..bardzo krępujące dla władz gminy. Trzeba o tej radnej pamiętać i zrobić wszystko, aby dalej mogła reprezentować Nasze interesy. Warto inwestować w tego typu postawy obywatelskie.

  • mieszkaniecrudnik pisze:

   To co piszesz brzmi bardzo rozsądnie. Wobec tego może pan G. napisze jakis artykuł o jej pomysłach? Może warto i wyniknie z tego coś dobrego? Zamiast najeżdżać ciągle na wójta Pawła, ublizac mu, może napisać o pomysłach tej radnej?

   • Mieszkaniec Osiedla pisze:

    Gdzie ty widzisz ubliżanie. Po prostu rudy łeb się nie sprawdził, i to wszystko go przerosło.
    To tyle i aż tyle.

   • Mieszko pisze:

    Militowski w ramach rozpoczętej kampanii wyborczej proponuję w kurierze Rędzińskim opisać jak wójt gminy zdradzał żonę z podległymi urzędniczkami wykorzystując środki finansowe mieszkańców z opłat i podatków na balangi na delegacji szkolenia w atrakcyjnych miejscowościach w kraju i poza granicami na wyjazdy do 3 Pyrzowickich hoteli z Marzenka i Kasieńka . proszę nie zapomnieć opisać o bijatykach i wyzwiskach rywalizujach kochanek podczas bo iatyki w dolnym holu w budynku urzędu gminy w Rędzinach. PUK PUK PUK !!! gminny dzieciole.

   • Agniesia pisze:

    Jasne, między innymi na stronie BIP można sprawdzić, że radna wnosiła interpelację w sprawie miejsca parkingowego przy ul. Broniewskiego. Faktycznie parkujące auta w pobliżu przedostatniej klatki schodowej utrudniają większym gabarytowo pojazdom np. wóz strażacki bądź ambulans bezpieczny i szybki manewr skrętu. Ul Broniewskiego jest ulicą gminną, więc Pawełek mógłby wyrysować dwie koperty we wskazanym przez radną miejscu, ale po co?
    Przypomnijmy również osiedlową Wenecję przy tej samej ulicy. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *