zachmurzenie duże
piątek
Reklama
Oceń radnego: Lidia Warwasińska najlepsza
27 marca 2023 r. | 13:00
9

1302 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Lidia Warwasińska. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.9 odpowiedzi na “Oceń radnego: Lidia Warwasińska najlepsza”

 1. mieszkaniec pisze:

  Warwasińska najlepsza, bo przynajmniej myśli o mieszkańcach nie chce ich doić jak inni wszyscy radni. Militowski znowu najgorszy już nie można tego czytać!!!! Należy zrobic REFERENDUM i odwołać tą sitwę. Zostało im przecież jeszcze rok do końca kadencji, oni nas wykończą finansowo. Na pewno mieszkańcy widzą co on wyprawia i tak go oceniają.

  19
  2
  • podnieconywikary pisze:

   ” najlepsza, bo przynajmniej myśli o mieszkańcach” – znaczy ZA MYŚLENIE POBIERA MIESIĘCZNĄ PENSJĘ ???? CHYBA SIE PŁACI ZA ROBOTE A NIE ZA MYŚLENIE !! a moze myśli o tej tłustej pensyjce 20.000 miesięcznie? mało zarabia na diecie radnego? co zrobiła dla mieszkańców ??

   4
   15
   • Hebel pisze:

    syn alkoholika na wózku, żebrzący pod Jasną Górą
    syn alkoholika gminnego
    żona pierdlarza mafijnego
    murarz
    głupio cwany wózkarz
    córka kuminiorza
    pracownik fizyczny supermarketu
    mechanik samochodowy
    Ludzie ! czego jeszcze nie rozumiecie !

    14
 2. uważny obserwator sceny politycznej pisze:

  BRAWO Lidziu !!!
  Jesteś jedyną radną która ma doświadczenie samorządowe
  -zna potrzeby Mieszkańców Gminy Rędziny !!!
  -wie ,że potrzeby Mieszkańców Gminy Rędziny są najważniejsze

  Militowski atakuje naszą radną w chamski sposób na sesjach na zebraniach tylko dlatego ,że nasza radna Lidzia
  zgłasza na piśmie potrzeby i oczekiwania mieszkańców Gminy Rędziny a wójt nie potrafi na nie odpowiedzieć !!!
  Lidzia zna całą prawdę na temat gminnych romansów z Marzenką i Kasieńką !!!

  17
  2
  • mieszkaniec pisze:

   Wypunktuj mi tutaj co ta pani zrobila i za co otrzymuje wynagrodzenie. Po prostu jak płace podatki to chce wiedzieć za co, nie czepiam się, tylko ci nie ufam.

   2
   14
   • mieszkanka pisze:

    “mieszaniec”. Wypunktuj mi tutaj, co zrobiło pozostałych 14 radnych i za co otrzymuje tłuste wynagrodzenie. Po prostu jak płacę podatki, to chce wiedzieć za co, nie czepiam się tylko ci nie ufam.

    14
    1
 3. Mieszkanka z Rudnik pisze:

  Ryży drażliwy zapewnie dawno nie był na delegacji z jakąś naiwną lalunia i sperma uderza mu na mózg

  10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *