zachmurzenie duże
piątek
Reklama
Oceń radnego: Lidia Warwasińska najlepsza
19 września 2022 r. | 12:04
2

987 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Lidia Warwasińska. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Lidia Warwasińska najlepsza”

 1. uważny obserwator sceny politycznej pisze:

  BRAWO Lidziu !!!
  Jesteś jedyną radną która
  -zna potrzeby Mieszkańców Gminy Rędziny !!!
  -wie ,że potrzeby Mieszkańców Gminy Rędziny są najważniejsze
  nie wymyślone dyrdymały przez Militowskiego !!!

  Militowski atakuje naszą radną w chamski sposób na sesjach i na zebraniach
  tylko dlatego ,że radna Lidzia
  zgłasza na piśmie potrzeby i oczekiwania mieszkańców Gminy Rędziny !!!
  zna całą prawdę na temat gminnych romansów z Marzenką i Kasieńką !!!

  13
  7
 2. Ad Vocem z wami pisze:

  ryży Herszt i pełzający za nim gang, zdiagnozowani w kierunku Zespołu Delbrucka.

  13

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *