bezchmurnie
26°
24°
piątek
Reklama
Oceń radnego: Lidia Warwasińska najlepsza
29 sierpnia 2022 r. | 13:00
2

619 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Lidia Warwasińska. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Lidia Warwasińska najlepsza”

 1. Mieszkańcy Gminy pisze:

  Bezwzględnie wszyscy, powtarzam bezwzględnie wszyscy radni – do wymiany. !!!
  Utracili zaufanie tych którzy na nich oddali głos. Doprowadzili do zadłużenia gminy ponad 12 milionów oraz deficytu ponad 7 milionów.
  Jeszcze nigdy w historii ta gmina nie miała tak słabiutkich merytorycznie radnych i wójta. Jeszcze nigdy. !!!!
  Wybierajmy tylko takich, co nie mają rodzinnych konotacji w gminie, gdyż ich późniejsze działanie będzie bardziej służebne wobec wójta, niźli mieszkańców gminy.!!!!!

  1
  1
 2. mieszkaniec pisze:

  gratulujemy pani najlepszości, jest pani taka najlepsza, że że no wiem, medal pani ufundujemy, taki z bibuły, a ten biedny wójt najgorszy, to znaczy że pani ze zdjęcia wykonuje więcej pracy od wójta?

  1
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *