zachmurzenie duże
piątek
Reklama
Oceń radnego: Lidia Warwasińska najlepsza
18 lipca 2022 r. | 12:07
2

847 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Lidia Warwasińska. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Lidia Warwasińska najlepsza”

 1. uważny obserwator sceny politycznej pisze:

  Nasza radna Lidzia jest jedną , która potrafi zabrać merytorycznie głos przedstawić argumenty i odważnie głosować przeciw !!!
  Pozostali radni ze strachu i zapewne z niewiedzy o co chodzi
  głosują “ZA” tym wszystkim co chce wójt !!!
  Wójt gminy nie realizuje obietnic wyborczych i zadań oczekiwanych przez mieszkańców !!!
  Wójt gminy zadłuża mieszkańców gminy realizując własne wizje !!!
  mamy już
  ponad 12 milionów zł długu !!!
  ponad 7 milionów zł deficytu !!!

  16
 2. Red Carpet pisze:

  Propagandowe wydanie Kuriera Rędzińskiego Nr. 2 z kwietnia br, strona 5

  Tłusty druk – “Gmina musiała zwiększyć zadłużenie, ale to dla dobra mieszkańców”.

  Ludzie.. !!! Czego jeszcze nie rozumiecie.
  * Dług ponad 12 milionów złotych,
  * Deficyt ponad 7 milionów złotych.
  TO WSZYSTKO JEST DLA WASZEGO DOBRA !!! 😀

  PUK PUK Mieszkańcu Spytasz pewnie, kto to wszystko spłaci. ? Odpowiadam. TY Mieszkańcu , w większych podatkach, opłatach za śmieci, innych. Spytasz dlaczego.? Bo pieniędzy z KPO nie ma, i jeszcze bardzo długo nie będzie PUK PUK !!!

  13

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *