bezchmurnie
25°
23°
piątek
Reklama
Oceń radnego: Lidia Warwasińska najlepsza
10 stycznia 2022 r. | 08:27
30

543 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Lidia Warwasińska. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.30 odpowiedzi na “Oceń radnego: Lidia Warwasińska najlepsza”

 1. qwert!@# pisze:

  Jak to możliwe że najlepsza jest radna, która nie zajmuje się rozwojem gminy, tylko obecną kadencję poświęciła na osobistą zemstę, Pani Lidio czas zająć się dziurami w drogach, dofinansowaniami do szkół i przedszkoli a nie skargami na już emerytowana byłą Panią Dyrektor GOPS’u. Zamiast obserwowania i mobingowania pracowników GOPS’u lepiej zrobić sobie wycieczkę po Sołectwa i pomyśleć jak można poprawić życie mieszkańcom.
  A co do osiedla niech wspólnoty sobie radzą samodzielnie i odłączą się od funduszów gminnych. Pozdrawiam

  9
  8
 2. zatroskany obywatel pisze:

  Dlaczego radna, która rezygnuje z głosowań dostaje pełną dietę ?

  7
  5
 3. mieszkanka konina pisze:

  Pani Radno dlaczego gmina dokłada mieszkańcom osiedla do ogrzewania, wody oraz śmieci ?

  5
  6
  • Mieszkanka pisze pisze:

   Mieszkanko Konina podaj proszę konkretne kwoty jakie według ciebie
   gmina dokłada do mieszkańców osiedla ????

   konkretnie ile gmina dokłada do ogrzewania ???
   konkretnie ile gmina dokłada do wody ???

   Zapomniałaś ,że jak woda to i ścieki ????

   konkretnie ile gmina dopłaca do śmieci ????
   Mieszkanko Konina podaj te kwoty
   to podyskutujemy ile gmina dokłada do Konina !!!

   6
   3
   • mieszkanka konina pisze:

    Pani Lidziu po co te nerwy, niech się Pani nie denerwuje bo przecież złość piękności szkodzi 😉
    Kwoty dobrze Pani zna więc rozumiem, że to pytanie retoryczne 🙂

    5
    6
 4. zdziowiony pisze:

  Niezłym paradoksem jest, że wyżej wymieniona Pani Radna w poprzedniej kadencji jako pierwsze zgłosiła wniosek o podwyżkę pensji dla wójta oraz diet dla radnych, a gdy została odstawiona od “koryta” nagle zmieniła front. Pani Lidio czy nie czyni to z Pani jednej wielkiej hipokrytki ?

  8
  6
  • Michalina pisze:

   Ryży się wścieka !!!

   Ryży zazdrości naszej radnej Lidzii Warwasińskiej ,że nasza radna potrafi tak pięknie się wypowiadać na każdy temat !!!

   Nasza radna Lidzia jest zawsze merytorycznie przygotowana na posiedzenie sesji.
   Wójt gminy niestety potrafi jedynie stękać jakby miał zatwardzenie !!!
   Cóż nasza radna była pracownikiem samorządowym !!!
   Wójt gminy pracował w więziennictwie jako KLAWISZ !!!

   Nasza Radna Lidzia Warwasińska zna całą prawdę na temat kochanek wójta i dlatego jest tak przez ryżego atakowana !!!

   6
   6
   • Mieszkanka z Osiedla pisze:

    Militowski mieszkańcy od dawna plują ci w twarz miej honor odejdź !!!
    Militowski przynosisz wstyd mieszkańcom gminy Rędziny romansując ze swoimi urzędniczkami na wyjazdach na delegacjach na szkoleniach !!!
    Bujasz się z urzędniczkami po pyrzowickich hotelach z jakuzzy !!!
    Czy po Marzence
    Czy po Kasieńce
    wyrwał nową urzędniczkę !!!
    Mieszkańcy płaca za twoje hulanki i swawole !!!

    9
    1
    • zatroskany obywatel pisze:

     Pani Lidziu jak mowa o honorze, zrezygnuj z diety, zrób coś dla mieszkańców. Dużo wypowiada się Pani o nie nadwyrężaniu budżetu gminy, niech będzie Pani honorowa i zrzeknie się diety. Czas słowa / wpisy przenieść w czyny !!! Pani Lidziu niech będzie Pani honorowa !

     8
     5
    • kochanka pisze:

     Oj oj oj… Ktoś tu czuje się niedoceniony, że sam nie został zabrany do jakuzy i zawiedziony, że z wylotu nie została zerwana pajęczyna 😀

     3
     7
     • Mąż rogacz kochanki pisze:

      Kochanka tobie ryży zrywał pajęczynie z wylotu.? Dobrze ,że w jakuzzy……mniej bolało.

 5. mieszkaniec pisze:

  Szanowni Państwo!
  Co tydzień czytam informację kto wygrał ranking na najlepszego radnego, zawsze powtarzam, zawsze najgorszy jest wójt, to dlaczego nie ma honoru i nie zrezygnuje ze swjego urzędowania. Wszystko wskazuje, że ciągle jest najgorszy ludzie go już nie chcą, bo sromotnie wyborców oszukał z ‘ lepszym jutro dla siebie’ to niech w końcu odejdzie. Wszyscy mieszkańcy na to czekaja z wielkim utęsknieniem. Takiego nieudacznika i liczącego na duża kasę jeszcze Rędziny nie miały i nie widziały. Uważam, że powinien zachować się honorowo, bo i tak jest najgorszy z najgorszych, przecież widzi po głosowaniach, że każdy ma go dość. Militowski odejdż wstydu oszczędż, wybierzemy dobrego gospodarza, który będzie szanował nasze pieniądze, a przede wszystkim wyborców. Jeżeli nie zrobi tego dobrowolnie i tak go odwołamy razem z radnymi. REFERENDUM REFERENDUM REFERENDUM. Kochani należy w końcu podjąć decyzję i założyć komitet referendalny.

  6
  1
  • zatroskany obywatel pisze:

   Krzyczycie o referendum od 3 lat i nic nikt w tym temacie nie zrobił, po co te ośmieszające się wpisy Panie Mariuszu ?

   1
   3
   • Rudy Bawidamek pisze:

    Zatroskany kasztanie!!!
    Miałeś kojfnąć do końca ubiegłego roku.!!!
    Rozpowiadałeś o tym ludziom na prawo i lewo. Nawet chciałeś, aby wiecheć kwiatów dla sekretarza, położyć na twoim grobie!!!
    I co, na chooj jeszcze czekasz?

    4
    1
 6. Mieszkaniec gminy pisze:

  BRAWO BRAWO dla radnej Lidzii Warwasińskiej !!!
  Dziękujemy Lidziu za piękną obywatelską postawę za godne reprezentowanie mieszkańców z Rędziny Osiedla !!!

  Tylko nasza radna Lidzia Warwasińska jako jedyna radna realizuje swoje hasło wyborcze “Zawsze blisko ludzkich spraw !!!

  4
  5
  • qwert!@# pisze:

   No ale za co to brawo ? za to że nie bierze udziału w głosowaniach a dietę pobiera ? Skoro Radna Warwasińska nie chce nadwyrężać budżetu gminy, dlaczego po prostu się nie zrzeknie diety ? Aaaaa…. to tylko zagrania pijarowe “ja byłam przeciw podwyżce, ale chętnie ją przytule”. Hipokryzja i jeszcze raz hipokryzja. No tak moherowe berety będą teraz ostro bronić na forum bo przecież gmina dokłada do ogrzewania, wody i śmieci

   6
   4
 7. stop pisze:

  STOP dopłatom do ogrzewania na osiedlu !!!!
  STOP dopłatom do wody na osiedlu !!!!
  STOP dopłatom do śmieci na osiedlu !!!!

  STOP dopłatom do ogrzewania na osiedlu !!!!
  STOP dopłatom do wody na osiedlu !!!!
  STOP dopłatom do śmieci na osiedlu !!!!

  STOP dopłatom do ogrzewania na osiedlu !!!!
  STOP dopłatom do wody na osiedlu !!!!
  STOP dopłatom do śmieci na osiedlu !!!!

  4
  4
  • Mieszkanka z Osiedla pisze:

   Ryży w działaniu typowym
   dla niego i jego trolli !!!

   4
   4
   • qwert!@# pisze:

    Pani Lidziu ale kto konkretnie jest ryży ? Wielu polaków nosi ten szlachetny kolor włosów, to kogo Pani się odnosi ?

    1
    6
    • Ryży bawidamek pisze:

     Rudy to jest patol, który po lochaniu z kobyłami w pyrzowickich hotelach z Jakuzzy, wraca do domu, przytula rodzinke i wmawia im, że ich kocha.
     Tfu. Rzygać się chce na takie ścierwo.

     7
     2
     • rudy bawidamek pisze:

      “lochanie z kobyłami w hotelu” ?? a cóż to za neologizm panie z osiedla? jak można kobyłe do hotelu zabrać? pan byłeś z kobyłą kiedyś w “jakuzzy”? może pan krowy prowadzałeś nad rzeke i sie na starość w główce dupcy? 🙂

      PS. po IP widać skąd piszesz waść 😀

      1
      7
     • Koniniok pisze:

      Popychlu ryżego. Po co ci to…..

      2
      5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *